Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek hogy ne essek...

Mit tegyek hogy ne essek teherbe? Negy napja voltunk egyutt baratommal es nem vedekeztunk. Eleg lehetseges hogy belem elvezett es a peteeresemkor tortent! Van valami gyorsabb modszer hogy ne varjak mig kesik a menszim?

Figyelt kérdés
2009. júl. 20. 20:48
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozhatsz érzékeny tesztekkel, de nem sok értelme van. A megtermékenyülés utáni 10. napon mutathatja ki legkorábban, ha nagyon szerencsés vagy. Négy nappal ezelőtt kellett volna akkor sürgősségi ambulanciára menned, ha ez ennyire fontos! Már ne haragudj!
2009. júl. 20. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Bizony, mostmár vársz és izgulsz. Az esemény utánit már lekésted. Azért remélem nem leszel várandós. Egyszer történt, azért nem biztos, hogy egyből kismama leszel.Legközelebb okosasabban! A terhességi tesztek egyébként hiába érzékenyek, van akinél csak a mensi elmaradásakor mutatják a pozitív eredményt. Türelem. :(
2009. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
65%

Mostmár semmit... Hamarabb kellett volna gondolkoznotok.

Ha nagy mázlitok van, nem lesz baj.

De ha ennyi eszetek volt, meg is érdemlitek. Csak majd a szegény gyereket sajnálom, aki vagy nem vártan születik, vagy nem is születik meg...

Vegyél egy terhességi tesztet, és menj el dokihoz... Mást nagyon már nem tehetsz... Így utólag....

Hány évesek vagytok, hogy nem vagytok tisztában azzal, hogy ha nem védekeztek, az BAJ??

2009. júl. 20. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
81%
Azt hiszem erre mondják hogy késő bánat. Ez most már csak akkor fog kiderülni ha megjön időre vagy nem.Remélem tanultál a dologból.
2009. júl. 20. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Szuz voltam es megis bantam ! De szerettem a baratomat es nagyon benne voltunk mar a dologba !! Nem hasznaltunk ovszert mert o allitotta hogy majd vigyaz ram meg szeret stb.. 3 honapja voltunk egyutt.. miutan megtortent midnen jo volt szep volt .. ra 3 napra dobott .. es aztan meg jottek az idegeskedesek .. mert aztan kelltem fel a rozsaszin szerelmi vilagbol hogy hoppa` .. de ez mar keso volt :(


16/L

2009. júl. 20. 21:08
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnálom, hogy ilyen áron tanulod meg, hogy ne hagyd magad kihasználni!
2009. júl. 20. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Az, hogy benne voltatok a dologban, nem kifogás!

Hidd el, 2 éve szerelmes vagyok a páromba, elég régóta élünk szerelmi életet, elég sokszor "benne voltunk a dologban", mégsem csináltunk soha ilyen felelőtlenséget...

Ha ahhoz elég nagy vagy, hogy szexelj, sajnos, a következményeket is vállalnod kell.

Azon kívül, amit leírtam, nem tudsz mást tenni, max reménykedni. Beszél anyukáddal, és menjetek el dokihoz együtt. Biztosan nem fog örülni, de ő az egyetlen, aki segíteni tud ilyenkor.

(Az egyik előző voltam)

2009. júl. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Hát én sem tudok újabbat írni. Sajnálom hogy így törént, de te is elég buta vagy. Ha már megtörtént a baleset, akkor legalább a 72 órás tablettát vetted volna be! Tudod, ha a barátod belédélvezett peteéréskor elég nagy esélyed van a babára! De reméljük most az 1x megúszod! 2 hetet várnod kell a teszttel, csak utánna tudod meg az igazságot. Már hiába idegeskedsz bármin is. Már késő...


Sok szerencsét neked!!! És remélem tanulsz az esetből!

2009. júl. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
90%

Az a sajnálatos hogy az ilyeneknek jön össze a baba.Annak aki szeretne meg nem.:((Sajnálom de ilyenkor nagyon dühös tudok lenni.Felelőtlenek vagytok!Hónapok óta egy kis manócskára várunk és semmi, voltam már kórházban is sorban jöttek a a kis 10-évesek babát vetetni az én szívem meg majd meghasadt.

Reménykedj benne hogy nem vagy terhes mást úgy sem tehetsz.Hát ez van aki nem akarja kap aki meg akar nem.


Máskor legyen benned egy kis felelősségérzet!!!

2009. júl. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Mostmar nagyon megbantam es tanultam is az esetbol !!!

Maskor tobb idot varok mig kiismerem a baratom es aztan adom oda neki magam ... Remenykedek hatha vigyazott.. de mar nem tudok neki hinni .. hisz ra 3 napra hogy odaadtam a szuzessegem neki kidobott.. :((


Neked pedig sok sok sikert a babanak !! es remelem osszejon !! Probaljatok ki midnen modszert !!!!

2009. júl. 21. 08:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!