Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha félidőben 11mm-es a méhnyál...

Ha félidőben 11mm-es a méhnyálkahártya akkor miért csak két napos a menstruációm? Akkor is alig vérzek.

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 16:45
1 2 3 4
 1/36 A kérdező kommentje:
A havim után két hét pecsételő vérzésem van. A hormonális vérvétel hiperprolaktinémiát mutat ,amire Bromokriptint szedek. Ettől helyrejöhet a vérzésem is ,vagy csak a prolaktin szintet javítja?
2012. aug. 11. 16:48
 2/36 anonim ***** válasza:
nekem 6,8 volt félidőben,és mégis 5 napos volt,nem értem ezt
2012. aug. 11. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 A kérdező kommentje:
Ezt én sem értem,de ha legközelebb megyek dokihoz akkor tuti megkérdezem.
2012. aug. 11. 16:54
 4/36 anonim ***** válasza:
én is,mert lehet,hogy ettől nincs rendes menstruációm hónapok óta
2012. aug. 11. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Nekem már kb 3 éve két napos a havim (utána a pecsételés az kb 1 éve van,volt előtte is csak nem mindig) A tavalyi dokim klostyt is írt hogy attól majd több lesz a vérzésem meg hát ugye peteérés serkentőnek. De idén váltottam. Egyből hormonvérvételre küldött, ott derült ki a magas prolaktin. Majd mennem kell MR-re is. A mostani dokim szerint már akkor is ez lehetett a problémám. Egy kicsit sem voltam ideges ÁÁÁ.
2012. aug. 11. 17:05
 6/36 anonim ***** válasza:
nekem 5 hónapja tart,megvan 5 napig,de jóval kevesebb a szokottnál,én most váltottam dokit,mert mindent a stresszre,gyógyszerekre fogott,kórlapomban olyan dolgokat,kivizsgálásokat írt,ami nem is igaz,meg sem történt,más orvoshoz megyek át
2012. aug. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 A kérdező kommentje:
Akkor mindketten jól kifogtuk.
2012. aug. 11. 17:14
 8/36 anonim ***** válasza:
hát nagyon,bár én még nem szeretnék gyereket,de gondolom,Te már igen,mert ide írtad a kérdést ebbe a kategóriába
2012. aug. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 A kérdező kommentje:
Igen szeretnénk már nagyon ,és hát lehet hogy már régen lenne gyerekem ha normálisan kivizsgálnak. Ez a bosszantó! Egyébként most már magándokihoz járok. Első alkalommal SZTK-ban voltam ennél a dokinál ,és mert nagyon kedves és alaposan megvizsgált meg kikérdezett mindenféléről(nem mint az előző) elkértem a magánrendelőjének a címét is. Egyből megadta a mobilszámát is meg minden. Azóta ehhez a dokihoz járok.
2012. aug. 11. 17:22
 10/36 anonim ***** válasza:

Igaz a nyálkahártyám nekem átlagos volt középidőben 7-8mm, de nekem is mindig rövid és kevés vérzésem volt.

Mégis elsőre összejött a fiunk, pedig én is azt hittem,hogy gondot jelent a rövid mensi!

2012. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!