Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha félidőben 11mm-es a méhnyál...

Ha félidőben 11mm-es a méhnyálkahártya akkor miért csak két napos a menstruációm? Akkor is alig vérzek.

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 16:45
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
én eddig is magán dokihoz jártam,de tojott rám magasról,kamu dolgokat írt a leletekre
2012. aug. 11. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:
Nekem nem volt mindig ilyen a havim.3 éve lett ilyen rövid előtte normális volt 5-6 napos és rendesen véreztem. De remélem ez a bogyó rendbeteszi. Igaz a mostani havim meg csak 1 napos volt és megint csak pecsételek a gyógyszert kb 2,5hete szedem, de gondolom ennyi idő alatt ne várjak csodát, már ha egyáltalán erre is hat a Bromo nemcsak a prolaktinra.
2012. aug. 11. 17:35
 13/36 A kérdező kommentje:
17,29-es akkor a dokid lehet hogy csak a lóvét akarta utánad felvenni nem? Mert gondolom minden páciens vagy kezelés után kapnak valamennyit nem?
2012. aug. 11. 17:37
 14/36 anonim ***** válasza:
igen,csak a lóvét vette fel,ki nem vizsgált,pedig minden leletre hüvelyi és hasi uh lelet van írva,és még hasi műtétről és erős vérzésről is ír!
2012. aug. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 A kérdező kommentje:
Jól tetted hogy váltottál dokit reméljük ez már normálisan melléd áll. Én is szóvá tettem a dokimnak hogy ,akkoriban hogy, hogy nem vizsgáltak ilyen téren meg, hiszen hiába írta fel(az akkori dokim) a closty-t ha a magas prolaktinnal így se úgy se sikerült volna teherbeesnem. Ha mégis akkor elvetéltem volna. Pedig annak is ugyanúgy elmondtam a panaszaimat mint neki. De persze nem akart a kollégája ellen beszélni.
2012. aug. 11. 17:47
 16/36 anonim ***** válasza:
kíváncsi leszek,mi lesz a másik dokinál
2012. aug. 11. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 A kérdező kommentje:
Te miért jársz dokihoz? Mi a bajod?
2012. aug. 11. 18:09
 18/36 anonim ***** válasza:
nincs normális menstruációm,alhasi fájdalmak,hőhullámok,ct-n kiderült,h meg van nagyobbodva a bal petefészkem,azt mondta az előző doki,h nem baj
2012. aug. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 A kérdező kommentje:
Az egyik petefészkem nekem is nagyobb de nekem is azt mondta az előző dokim hogy az nem gond. De azért megkérdezem a mostani dokimat is. Mivel a havim egyik hónapban 26 a másikban 36 napra jön meg megint 27 aztán 35stb. Lehet ezért nem tudom majd megkérdem. Neked mondott valamit rá a dokid(mostani)?
2012. aug. 11. 18:19
 20/36 anonim ***** válasza:
én még csak 20-án megyek az újhoz,előző mindent stresszre,gyógyszerekre(csak Warfarint szedek,az nem okoz ilyet)fog
2012. aug. 11. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!