Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha félidőben 11mm-es a méhnyál...

Ha félidőben 11mm-es a méhnyálkahártya akkor miért csak két napos a menstruációm? Akkor is alig vérzek.

Figyelt kérdés
2012. aug. 11. 16:45
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Szia! Az nem jó! De legalább kiderült mi a bajod. Én majd csak szerdán megyek dokihoz. Szombat óta fáj a hasam bal oldalt remélem elmúlik. Bár az is lehet ,hogy a peteérést érzem nem tudom. Bár annak még szerintem korai. Szombaton volt a 11. ciklusnapom. Nem tudom ez a gyógyszer mennyire kavar be. De ha nem múlik akkor megmondom úgyis a dokinak azt megnézi hogy mi van. Akkor lehet azért volt megnagyobbodva a petefészked mert ciszta van benne?
2012. aug. 20. 16:29
 32/36 anonim ***** válasza:
sajnos petefészek megnagyobbodás és mellette a petefészek mellett van a ciszta...sajnos,remélem nálad is rájönnek,mi a bibi
2012. aug. 20. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
és 14.napon vagyok,de csak 5,1 a méhnyálkahártyám,a renszertelenmenstruációt is ez a ciszta okozza,
2012. aug. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Reméljük hogy novemberig eltűnik a cisztád. Majd megírom mi volt a dokinál.
2012. aug. 20. 18:38
 35/36 anonim ***** válasza:
ok,remélem én is,hogy eltűnik,és azt is,hogy neked nincs komoly bajod
2012. aug. 20. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Szia! Voltam dokinál. Holnap megyek vérvételre prolaktin szint ellenőrzésre. A dokim azt mondta hogy a gyógyszer bekavarhat a ciklusomban akár a menstruáció is kimaradhat. Kérdeztem tőle hogy mi van ha jó lesz a vérvétel eredménye. Akkor is szednem kell a gyógyszert csak kevesebbet, aztán megint lesz egy vérvétel aztán meglátjuk. De nem hagyhatom abba. Azt mondta hogy a veszélyeztetett csoportba tartozom és erre oda kell figyelni. Majd az Mr felvételtől függ utána a további kezelés. Mert ha találnak adenómát ,akkor más lesz a gyógyszerelés is. Ami nem jó ,mert a dokim azt mondta ,hogy amíg szedem a gyógyszert nem eshetek teherbe. :( Az idén tuti nem babásodom. :(
2012. aug. 22. 19:13
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!