Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fogamzásgátló mellett hogy...

Fogamzásgátló mellett hogy tudja meg valaki, ha véletlenül terhes lett?

Figyelt kérdés

Ugyebár a fogamzásgátlót szedő nők "menstruációja" csak megvonásos vérzés, a tabletta csinálja, imitálja a menstruációt. A terhesség egyik jele a kimaradt menstruáció. Ha én nem menstruálok(mert fogamzásgátlót szedek, és ez csak "kamu vérzés"), akkor honnan tudjam, ha véletlenül baj lett?

köszi


2012. jún. 14. 21:21
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Én olyanról hogy kamu vérzés még nem hallottam.Ha terhes vagy nem jön meg,van nem olyan mennyiségben,színben.inkább csak barnázás.de az is nagyon ritka.persze mindjárt jönnek a hozzászólások hogy "nekem megjött terhesség alatt is!"ha szeded a bogyót és meg is jön szinte kizárt hogy terhes legyél!kb 0,1 %az esély az is csak azért mert ugye a természet kiszámíthatatlan.
2012. jún. 14. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
73%
Hat a baratnöm ugy jött ra hogy nem jött meg neki , persze elöször ra " menstrualt" es masodjara maradt ki neki , meg az etvagya is meg valtozott! De se rosszul nem volt es a melle se fajt neki. Aztan mikor elment orvoshoz akkor mondtak neki hogy mar x hetes terhes ! De mindenki mas! / elnezest a helyes irasert de nincs ekezet mert nem magyar a billentyüzetem /
2012. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem jött meg a gyógyszerszedés szünetében. Elmentem dokihoz, hogy miért nem, és most szedjem -e tovább. Ekkor derült ki.
2012. jún. 15. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

értem, köszönöm a válaszokat.

nekem megjött ugyanúgy, csak gyengébb volt sokkal. 3 hónapja meg sokkal erősebb, szóval nekem néha erősebb, néha gyengébb. egy gyengébb(de pontos és normális, csak kevesebb a megszokottnál) menstruáció miatt sztetek teszteljek?

2012. jún. 15. 12:53
 5/7 anonim ***** válasza:
Egy teszt párszáz forint,a lelki békéd pedig megfizethetetlen. SZerintem igen. És akkor megnyugszol. Ha baba lenne,már mutatná, bőven! Délutániból is.
2012. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett is elmarad a vérzés.

Hiszen a vérzést a progeszteron szintnek a csökkenése okozza természetes ciklusnál is, meg akkor is, ha az ember tabit szed (mert a tabiban progeszteron is van).

Terhességnél viszont nagy mennyiségben termelődik progeszteron, így hiába nem szeded a gyógyszert, nem fog lecsökkenni a hormonszint.

2012. jún. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat.
2012. jún. 18. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!