Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nehéz végigcsinálni azt a...

Nehéz végigcsinálni azt a hercehurcát, amit akkor kell végigjárni, amikor nem sikerül természetes úton teherbe esni?

Figyelt kérdés
Mennyi időbe telt mire eljutottak oda, hogy kisbabátok legyen? És milyen utat kellett végigjárni?
2009. júl. 21. 16:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát elég nehéz (mi a férejemmel nemrég kezdtük, az én kivizsgálásom kész, a párom herebiopsziára készül éppen)!De kibírahtó, ha igazán szeretnél gyerkőcöt.Általában, ha minden simán megy kb.2-3 hónapot vesz igénybe csak a kivizsgálás és még utána jön a java!Sok Sikert!!A lényeg, hogy pozítívan állj a dolgokhoz, és nem gondolni semmi rosszra!
2009. júl. 21. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia! Mi tavaly februárban "kezdtünk hozzá". Eleinte kivizsgálások nálam, minden oké, októberben egy diétától felborult a hormonháztartásom, nem volt peteérés, decembertől closti, az ment 5 hónapig, utána Gonal F injekció (50 ezer Ft), köv. hónap Gonal F (60 ezer Ft) + Merional (5ezer Ft), inszemináció (25ezer Ft), most Fostimon Hp inj. (mivel nem jött össze az inszem) 28ezer Ft. Ja, még kétszer tüszőrepesztő inj.(2X 8ezer Ft). Közben ultrahangok (ciklusonként 2-3). A férjem márciusban volt vizsgálaton, rendben találtak mindent nála, december óta elméletieg nálam is minden oké. Engem egyébként az anyagiak viselnek meg a legjobban. Tudom, ha valaki gyereket szeretne, mindent megtesz érte, de amikor megjön a menstruációm, mindig az jut eszembe, hogy milyen jó lett volna mondjuk abból a pénzből elutazni valahova. Most egyébként készülünk a következő inszeminációra, ha az nem jön össze, akkor egy-két hónapot pihenünk, majd újra belevágunk.


Sajnálom, hogy ennyire negatív lett a hozzászólásom, de már kicsit bele vagyok fáradva.


Neked sok sikert és kitartást!!!

2009. júl. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 9 éve várok babára,de konkrétan 2008.februárjában kezdtünk.Nekem sajnos az inszem kimaradt,rögtön lombikkal kezdtünk.Már sajnos két sikertelen lombikom volt és engem is az anyagi része visel meg a legjobban.Mindenki azt mondja hogy sikertelen beavatkozás után jót tesz ha elutazunk kikapcsolódni,de arra már nem marad pénz!Most várakozok a köv.lombikra.Törvényileg 3 hónap de ahová én járok olyan sokan vagyunk hogy fél évet kell várni!
2009. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszolótól megkérdezhetem, hogy mennyibe kerül a lombik?
2009. júl. 23. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

8:12-nek

Nagyon változó!4 fajta injekciót is kaptam,meg kb 6 fajta gyógyszert.Én olcsón megúsztam ,nekem a két lombik együtt 250 ezer volt,de valakinek egy alkalommal kerül ennyibe.Ja és ebbe nem számoltam bele a munkakiesést,ami kb:100 ezer volt.És az első lombiknál még a melómat is elvesztettem!!!Szóval nekem ez nagyon húzós!!!

2009. júl. 25. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!