Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem unjátok még a baba"csinálá...

Nem unjátok még a baba"csinálással" járó hercehurcát?

Figyelt kérdés
Próbálkozunk egy ideje, lesz, ami lesz alapon. Peteérésem van, egészségesek vagyunk. Lombikra és egyéb hormonos dolgokra nem vagyok hajlandó. Ha nem lehet, azt is túlélem. Akkor én most különc vagyok? Minden tiszteletem a lombikosok kitartásáért, de én nem vagyok rá képes.
2010. júl. 9. 12:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lehet nem is akarsz igazán babát még.. erre nem gondoltál?
2010. júl. 9. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez esetben nem értelek. Mégis mit unsz a szexet?

Mert ugye mint írtad nem kezelnek meg semmi.

nem kell rágörcsölni, nem kell tesztelgetni feleslegesen, csak örülni a párodnak:) ha egészségesek vagytok akkor össze fog jönni.

nálunk 1 évet váratott magára, aztán egyszercsak kimaradt, és éreztem hogy végre sikerült.

2010. júl. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szabad tudni hány éves vagy? Köszönöm.
2010. júl. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
32. Nem a sexxel van bajom, hanem a muszájjal és a görcsöléssel. Lehet, hogy valóban nem akarok körmöm szakadtáig babát.
2010. júl. 9. 13:57
 5/12 anonim ***** válasza:
első vok. 18 éves vok és várandós és tervezett baba. sogornőm története. bátyám 33 sogornóm novban 41, 3 éve próbálkoznak babával 1 év természetesen 2. inszemmel msot jön a 2. lobikja. szive megszakad h nem jön össze neki. a kerrierjének élt halogatta.. és elbaszta. csak te ne járj igy.
2010. júl. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

14:16

Sajnos én is így állok,ahogy a sógornőd...40 évesen

2010. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én mindig arrol sőtt 13 évesen arrol álmodtam h lassan babám lesz, folyton főztem, imádom a háziasszonykodást a takarítást. egy kocsmába dolgozok pultosként érettsgi melett egy 4 hetes babával a hasmaban:) a babának ára van de én ezt szeretném, és még véletlen se akarok ugy járni mint sogornőm...
2010. júl. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
A meddőség sajnos nem korfüggő, de ez most nem ide tartozik. A kérdezőnek: igen, valószínűleg még nem akarsz eléggé babát. Mert ha valaki nagyon akar, bármit bevállal érte. Nem tudom, mennyi ideje próbálkoztok, de eleinte én is így gondoltam, mint te. 3 év után meg mégis átestem életem első lombikján és miután sajnos nem sikerült, így három hónap múlva újra megyek. Pedig én is azt mondtam, hogy na azt már nem... És de.
2010. júl. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szia! Megértelek. Mi is 2 éve próbálkozunk. Nemrég volt átjárhatóságim, laparral egybekötve és kiderült, hogy csak lombikkal lehet babánk. előtte én is azt mondtam, hogy a lombikig nem megyek el. És már voltunk is egyszer a kaáliban a jövőhéten megint menni kell. Én hiszem, hogy így majd sikerül és mindenért kárpótol majd a gyekőc. Én akarok babát az viszont biztos.
2010. júl. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Unni? Hát csak a várakozást unom. Azt a gyötrelmet, amit minden ciklus végéig érzek. 8hónapja küzdünk, lassan már feladom. De mégsem mert nagyon akarom. 35 napos ciklusok mellett nem olyan egyszerű, de egyszer sikerülni fog!Tudom, mert akarom! 24 éves vagyok és inkább most esek át a sok vizsgálaton, mert félek hogy utána már késő lesz. Én a vizsgálatoktól tartok. Szerintem ha igazán eljön a te időd, nem fogsz ilyeneken gondolkozni csak a baba lesz a középpont.
2010. júl. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!