Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet hogy 4 hónappal a...

Lehet hogy 4 hónappal a szülés után újra terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Még szoptatok, mellette cerazette fogamzásgátlót szedek, férjemmel megszakítással voltunk együtt, de mostanában nagyon rosszul vagyok, hányás, hányinger stb. lehet hogy terhes vagyok? És ha igen lehet baja a babának a fogamzásgátló miatt?
2009. júl. 21. 22:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Akár 6 héttel a szülés után már teherbe eshetsz, amint van peteérésed.


Sajnos fogamzásgátló mellett is teherbe lehet esni.


A babának semmi baja nem lesz, akkor sem, ha hetekig-hónapokig szeded a tabit. Persze ha már tudod, hogy terhes vagy, akkor le kell vele állni, mert minek, ugye.

2009. júl. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
szerintem csak a hormonok... több oldalról is, mert ugye egyrészről a szülés után rendeződnének vissza, másrészt a fogigátló miatt meg mégsem, vagy csak más irányba. szóval szerintem nem vagy terhes, ne aggódj, majd beáll...
2009. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz szülés után egyből, mihelyst van peteérésed! Én hallottam már olyat az egyik barátnőmről, hogy nem jött meg neki 5 hónapig és azt hitte nem eshet teherbe. Hát de, a tesó útba volt, és mondta a doki, hogy attól, hogy nem menszeszel, peteérés ugyanúgy lehetséges!:) A fogamzásgátló miatt nem hiszem, hogy baja lenne a babának!:)
2009. júl. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!