Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok, anyukák, ti csináltato...

Lányok, anyukák, ti csináltatok ilyet? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Még nem fogant meg a kisbabám, csak gondolatban...viszont annyira nagyon szeretném és elképzelem, hogy nemsokára terhes leszek...mondjuk még nem próbálkozunk, más okokból, de megbeszéltük, hogy év vége felé elkezdjük...szóval én meg elkezdtem vásárolni a picimnek, ha meglátok valamit, megveszem.Egész szép kis baba-kelengyém gyűlt össze. De hallottam olyat, hogy babonából nem szabad vásárolni előre!DE ÉN ANNYIRA SZERETNÉM, HÁTHA EZZEL BEVONZOM...Hülye vagyok??
2012. aug. 14. 15:27
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
nem vagy hülye én is érzem sokszor egy babaruha láttán hogy meg kell vennem mert majd jo lesz ha jön a baba de eddig visszafogtam magam,ugyhogy megértem az érzéseid.Amugy semleges szineket választasz?mert ugye nem tudhatod hogy fiu vagy lany lesz :p
2012. aug. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, unisexet választok mindenből!De nem is tetszenek nekem ha a fiú csak kékben, a kislány csak rózsaszínbe szaladgál...meg úgy éreztem, most is úgy érzem, hogy most anyagilag megengedhetem magamnak, hogy megveszem, ha tetszik...de mi lesz, ha már akkor - amikor igazán kellene nem tudom megvenni!Nem kér enni alapon:-)Nem vagyok babonás egyébként....csak a BABA A MINDENEM!!!
2012. aug. 14. 15:34
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor ha javaslom, ne a legkisebb méretből vegyél sokat, inkább a nagyobbakból unisexet, azt lassabban növi ki. A kérdésedre válaszolva, nem vagy hülye. :)
2012. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Köszi!a 62-68-as méretekből vásároltam, pár 56-sat is, még a kórházból hazahozni. Hát ha kicsi lesz a drágámra majd elajándékozom!kérlek szorítsatok, hogy hamarosan összejöjjön!!!:-)
2012. aug. 14. 15:39
 5/20 anonim ***** válasza:
..de jóóóó nem vagyok egyedül én is vásároltam már NEKI, én pont a hétvégén vettem egy édes kis plédet. Akciós volt tehát nem lehetett otthagyni :)))
2012. aug. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
86%
ez nem teljesen normális dolog.
2012. aug. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Én szorítok, mi már másfél éve várjuk...
2012. aug. 14. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Elárulod, hogy miért nem az kedves utolsó??Tényleg szívesen meghallgatom!
2012. aug. 14. 15:45
 9/20 A kérdező kommentje:
Többieknek is nagyon köszönöm a választ!!!És a szorítást is neked legutolsó:-)
2012. aug. 14. 15:46
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem anyukám eleinte elkezdett kötni meg horgolni mindenfélét, már az ágynemű tartóm tele van baba holmikkal. De nekünk sajnos 5 éve nem jön a kis csoda!
2012. aug. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!