Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor mondtátok el a munkahely...

Mikor mondtátok el a munkahelyeteken hogy terhesek vagytok? És mennyi ideig dolgoztatok (hány hónapos terhesek voltatok mikor abbahagytátok a munkát9?

Figyelt kérdés
2012. aug. 15. 14:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Gondolom. De hiss el nekem a beteg ágy mellett én is sok stílusú emberrel találkoztam. Volt jó pár főnököm akit nem bírtam, de ennek ellenére én mindig azt vallom nem szabad mindent felégetni magunk után ki tudja később merre visz az élet. Tudod, később hátha hasznot tudnál belőlük húzni. :)

Köszönöm szépen még jócskán van időm, hogy megtudjam, hogy két csíkos lesz e a tesztem még ez az első próbálkozós hónapunk. :)

Sokat próbálkoztatok?

2012. aug. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
5 hónap után jött össze. Azért merek ám írni olyanokat, mert elég nagy protekcióm van egy másik munkahelyre :) (családon belül) és nagyon jó kapcsolatok is vannak... ;) szinte már teherbeesésem előtt felajánlották
2012. aug. 15. 15:18
 13/22 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem nem korai. Én 6 hónaposan jöttem táppénzre, kb. 1 hónappal tovább akartam dolgozni, de az egyik felelőtlen kolléganőm miatt (betegen járt dolgozni, engem is+sok mást is megfertőzött...)hamarabb eljöttem.
2012. aug. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. 12 hetesen jelentettem be.
2012. aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:

én a főnökömnek 5hetesen elmondtam,a kollégáimnak a 12.hét után.

Én a 24.hétig dolgoztam,így esett jól és elég is volt...

2012. aug. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mivel foglalkoztál utolsó, ha megkérdezhetem? :)
2012. aug. 15. 15:52
 17/22 anonim ***** válasza:

irodában dolgoztam,borzasztó főnökkel:(


Addig bírtam idegekkel a stílusát.Persze neki nem ezt mondtam.Nálunk átlag 28.-30.hétig dolgoztak a kismamák.

Ja,és akkor még a táppénz nem volt ilyen kevés,nyilván ezért is tudtam megtenni,hogy akkor eljöjjek.

Sajnos a mostani nagyon kevés...

2012. aug. 15. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
14 hetes voltam mikor a főnöknek elmondtam. A kolleganők persze hamarabb tudták, sőt két kolléganőm ott volt mikor a tesztet megcsináltam :) November 22-én dolgoztam utoljára, és december 1-én szültem. (Azért ez nem így volt tervezve, mert dec. 21-re voltam kiírva, de előbb jött a fiam)
2012. aug. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

8 hetesen mondtam el a főnökömnek. A 36. hétig dolgoztam úgy hogy busszal jártam be ami oda és vissza is 1.5-1,5 óra volt.

Nekem így esett jól, nem volt kedvem itthon ücsörögni.

2012. aug. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Kérdező! Változott a munkatörvénykönyv. Ha nem mondod el és véletlenül kirúgnak, akkor nem hivatkozhatsz arra, hogy védett vagy, mivel senki nem tudott arról, hogy babát vársz. Erre azért figyelj oda a nagy titkolózásban, és figyeljen mindenki, aki babát tervez!

Egyébként gratula a picúrhoz! :)

Nálunk azonnal el kell menni, mert az üzemben nagyon sok veszélyes anyag vesz minket körül, így én már 5 hetesen nem dolgozhattam. Bár akit tudtak, azt átrakták irodai segítőnek nálunk...

2012. aug. 16. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!