Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmondanátok a munkahelyeteken...

Elmondanátok a munkahelyeteken? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Ápr.-ban lett a fiam 3 éves,szeretnék neki kistesót,de 10 hónapja nem jött össze.Jelenleg a felhalmozott szabijaimat töltöm.Vezetőként mentem el szülni,most keresik a helyet számomra.Ti elmondanátok az új főnöknek,hogy szeretnék még egy babát,csak szülésig dolgoznék megint?(Ill.előtte 1-2 hónapig.)
2011. máj. 5. 16:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Attól függ mennyire rugalmasak a vezetőségben ill. mennyire specifikus a munka terület, mennyi időbe telik másik embernek beállnia ebbe a pozícióba. Ha nem telik sokba, akkor nem szólnék előre, amúgy sem biztos, hogy egyből össze is jön (bár kívánom nektek!), de felesleges már ezzel traktálni őket.
2011. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ mennyire stresszes a munkád, és mennyire megértő a főnököd.Én 3.5 éve nem esek teherbe, közben menetelek előre a munkahelyemen, nem kérdezik,így nem mondom mi a helyzet. Majd ha jön lehet egyből táppénzre megyek mert nem túl nyugis a munkahelyem, de addig nem beszélek róla
2011. máj. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek! Hát elég stresszes a munkahely,és munkakör is.Nem is akartam visszamenni a két gyerkőc között,csak hát az élet közbeszólt...
2011. máj. 5. 16:53
 4/5 anonim ***** válasza:
A legoptimálisabb esetben még 7-9 hónapig tuti, hogy dolgozol. Én biztosan nem kötném az orrukra. Már csak azért sem, mert ha még évekig nem jön a bébi (ne úgy legyen!), akkor a saját karrieredet áshatod alá egyetlen mondatoddal.
2011. máj. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a magzat 90 napos (lesz), akkor érdemes, már másképp adózol.
2011. máj. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!