Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miómás kismama! 13 hetes...

Miómás kismama! 13 hetes terhes vagyok és 3 miómám van, a legnagyobb 4cm-es. Van-e valaki köztetek akinek hasonló problémája van/volt és mivel próbálkoztatok? Okozott-e nektek görcsöket terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Az orvosom Utregostan kuppot írt fel, elvileg ez meggátolhatja a növekedésüket.
2009. okt. 30. 12:37
 1/1 anonim ***** válasza:

Nekem egy "nagy"van,terhesség előtt3x4cm volt,most8x6cm lehet.Nekem azt mondták elötte,hogy 2 dolog lehet vagy elmúlik a terhességtől vagy el kezd nőni...az a kérdés,hogy hol van a méhen,attól függ,hogy kell e foglalkozni vele.Nekem a legjobb helyen van,nem zavarja a babát,kifele nő-hál'isten,nem kell szednem semmit.Én görcsölök,fáj amikor nő a méhem és nyomja a szalagokat,de nem tudom mióma nélül mannyire fájna a méh növekedése..

Gondolom minden rendben lesz vele Nálad is ha tudtak adni rá valami szert.Ne stresszelj rajta,mert az jobban árt.Nem tudom Neked hol vannak és merre növekednek és hány hetes vagy...de a doki biztos mondta volna,ha gond lenne vele.Nekem csak extra adag magnéziumot kellett szednem főleg az elején és pihennem.

Boldog babavárást,19h km.

2009. okt. 31. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!