Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Misseb ab. műtét után, mikor...

Misseb ab. műtét után, mikor próbálkoztatok újra a teherbeeséssel? Mennyi idő múlva fogant meg a következő baba? A következő terhesség problémamentes volt?

Figyelt kérdés
2012. márc. 22. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! nekünk fél évet javasolt a doki várni és mi indokoltnak is láttuk ezt az időt, főleg a lelki feldolgozás szempontjából (főleg engem nagyon megviselt). Végül 5 hónap után mindketten úgy éreztük, hogy mehet a próbálkozás. 3-4 hónap után jött össze , érdekes módon nagyjából akkor fogant a babánk, amikor az előző, elvesztett babóca született volna. Most 23 hetes vagyok és úgy néz ki, minden oké.

Kitartást és sok erőt kívánok Neked! Tudom, hogy ez az időszak nagyon nehéz és kétségekkel teli, de fogod még sokkal jobban érezni magad, hidd el!

2012. márc. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 agleh ***** válasza:

Nekünk is félévet mondott a doki, bár hallottam olyat is, hogy annyi hetet kell várni ahány hetesen ment el a baba.Én tavaly márciusban vetéltem el 12. hetesen, úgy voltam vele szeptemberig várunk aztán kivizsgáltatjuk magunkat (mivel nehezen jött össze a baba, több mint 1 év után clostybegit+injekciókúra). Nyáron lakást újítottunk fel és rengeteget mérgelődtünk, sokat és nehezeket cipeltem és lám augusztusra terhes lettem. Valószínűleg nem görcsöltem a dologra és akkor sikerülhetett, el sem akartam hinni.Teljesen problémamentes a terhességem, most vagyok a 33. hétben.

Sok okosságot lehet olvasni, hogy az idő segít meg hasonlók, de én azt gondolom, hogy csak akkor fog megnyugodni a szíved a lelked ha újra terhes leszel.

Próbálj meg pozitívan állni a dolgokhoz!

2012. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekünk 3hónapot mondott a doki. Be is tartottuk, aztán egyből össze is hoztuk a babánkat az 1. próbálkozós hónapban :)) 26hetes vagyok a virgonc kisfiunkkal, eddig teljesen probléma mentesen és így is lesz szülésig! Mindenkinek boldog babavárást!
2012. márc. 22. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem 8 hete volt missed ab,most voltam kontrollon és mondta a doki,hogy lehet már nyugodtan próbálkozni(8hetes terhesség volt).Már egyszer megjött,most a napokban várható hogy megint megjön,szóval áprilistól már próbálkozunk :) Remélem hamar összejön.


Neked mikor volt a műtét? Mi mondott a dokid,mennyit várjatok?

2012. márc. 22. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekünk azt mondta (súgta) a doki, hogy 2 hónap után nyugodtan, de a kórházban hivatalosan 3-at kell mondjon, illetve ezt szokták a biztonság kedvéért.

Kivártuk a kövi 2 hónap menzijét, majd rá 2 hétre (félidőben) együtt voltunk, s meg is fogant a bébike elsőre.

5 hónapja szültem és minden okés volt a terhesség alatt is.

2012. márc. 22. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Köszönöm, hogy írtatok!

Már van egy kétéves kislányom. :-)

Holnap lesz a műtét és 3-4 hónapot mondott, de gondolom attól is függ, hogy én hogy leszek. A nyáron már szeretnénk próbálkozni.

2012. márc. 22. 13:27
 7/7 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem negatív tapasztalataim vannak. Műtét után 2-3 hónapot javasolt a doki. 3 hónap után próbálkoztunk, meg is fogant, és ugyanolyan sorsra jutott, mint az előző. :(

Szívből kívánom, hogy neked sikerüljön.

2012. márc. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!