Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes és...

Szerintetek lehetek terhes és ha igen honnan tudjam?

Figyelt kérdés
8 napja voltam dokinál mert a panaszim hányinger, hasfájás, mellduzzadás volt de nem érzett semmit csak a meg nagyobodott méhemet 16 napja voltam együtt a párommal 23 éves vagyok doki elött egy héttel csináltam tesztet de negativ lett van itthon egy másik de nem merem meg csinálni amig nem ir senki hogy mit tegyek!! amugy már 3 napja késik a mensim szerintetek lehetek babás?? elöre is köszi

2012. aug. 15. 17:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mikor nem jött meg rá 4 napra mentem dokihoz, csak a megnagyobbodott méhet érezte. én csinálnék még egy tesztet.
2012. aug. 15. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
100%
Csinálhatsz persze még egy tesztet,de mindenképpen reggeli első vizeletből csináld.
2012. aug. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
köszi akkor holnap reggel csinálok egy tesztet de még jöhetnek a tanácsok ti most terhesek vagytok?
2012. aug. 15. 18:09
 4/27 anonim ***** válasza:

9 hetes a babó

első voltam

2012. aug. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Nekem 2,5 éves a kislányom.

2012. aug. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
73%

Szia!


Én lehet várnék még egy pár napot, mert ha korai a terhességed és nem atom biztos a ciklusod akkor lehet nem pont félidőben fogant meg a babád (ha terhes vagy) Én lehet várnék hétvégéig és utána reggel első vizeletből tesztelnék.

Megy a drukk. Majd írd meg mi lett a eredmény.

Egy 2.5 éves kislány anyukája aki reméli, hogy jövő hónapban két csíkosat fog tesztelni. :)

2012. aug. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
köszi szépen akkor csinálok egyett holnap és egyett hétvégén!! majd meg látjuk mi lesz!! nagyon szeretnénk már babát
2012. aug. 15. 19:45
 8/27 anonim ***** válasza:
utolsóval értek egyet :) szoritok hogy babás legyél
2012. aug. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen mindenkinek akkor hogyha babás vagyok akkor szerintetek nagyon árt a babának ha van hogy dohányzok vagy minél elöbb szokjak le?
2012. aug. 15. 20:38
 10/27 anonim ***** válasza:
Minél előbb szokjál le!De akkor is ha esetleg most nem sikerült.Jobb ha minél előbb kitisztul a szervezetedből.
2012. aug. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!