Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehetek terhes és...

Szerintetek lehetek terhes és ha igen honnan tudjam?

Figyelt kérdés
8 napja voltam dokinál mert a panaszim hányinger, hasfájás, mellduzzadás volt de nem érzett semmit csak a meg nagyobodott méhemet 16 napja voltam együtt a párommal 23 éves vagyok doki elött egy héttel csináltam tesztet de negativ lett van itthon egy másik de nem merem meg csinálni amig nem ir senki hogy mit tegyek!! amugy már 3 napja késik a mensim szerintetek lehetek babás?? elöre is köszi

2012. aug. 15. 17:41
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
Szia! Milyen lett a teszted eredménye?
2012. aug. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:

Szia!


Igen árt a babádnak de ne hirtelen hagyd abba, hanem fokozatosan. Mert a hirtelen vonod meg akkor az is árthat a babádnak. De minden félképpen próbálj leszokni róla. Ha nem is lennél terhes akkor is meg kellene tenned még most, mert a nikotinnak idő kell, míg kiürül a szervezetből.

Csináltál tesztet?

A 2.5 éves kislány anyukája.

2012. aug. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
sziasztok köszi a tanácsokat ma csináltam egy tesztet ami pozitiv lett majd még hétvégén és ha az is pozitiv akkor elmegyek a barátommal az orvoshoz mert ö az anyukámnak a legjobb barátja és uh-val foglalkozik!!
2012. aug. 16. 13:30
 14/27 anonim ***** válasza:

Grat! Remélem minden rendben lesz az ultrahangon is! :)

A leszokáshoz pedig sok sikert!

A 9 hetes anyuka

2012. aug. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Egy hatalmas gratuláció nektek és nagyon boldog baba várást kívánok. :)

Remélem jövőhónapban én is pozitívat tesztelek.

2012. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
29%
Gratula!!!!!Boldog babavárást neked:) Én nekem az első gyerkőcömmel 12 hétig cigiztem, de csakis folyamatosan tedd le mert árthatsz vele a babynek:)
2012. aug. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Nálam a hétvégén derül ki minden! Holnap,vagy holnap után! :)
2012. aug. 17. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
sziasztok ma reggel csináltam egy tesztet és az is pozitiv holnap megyek orvoshoz UH-ra remélem hogy babát várok 14:00-ra megyek!!
2012. aug. 19. 22:21
 19/27 A kérdező kommentje:
sziasztok az UH-án minden rendben volt sőt hármas ikreket várok jaj nagyon örülünk neki nem hiába probálkoztunk egy pár évet
2012. aug. 23. 12:53
 20/27 anonim ***** válasza:
hármas ikrek?gratulálok,ez föladja nektek a leckét :p amugy nagyon gratulálok és minden jot kivánok nektek,amugy miota probálkoztok?
2012. aug. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!