Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Anyukám azzal ijesztget, hogy...

Anyukám azzal ijesztget, hogy az ikerterhességet alapból veszélyeztetett terhességnek nyilvánítják. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretnék ikreket. Köv ciklusban lesz inszeminációm, mert a hüvelyváladékom megöli a kiskatonákat és nem lehet természetes úton kisbabám. Kapok clostyt meg gonal injekciót , a doki szerint szinte biztos, hogy nem csak egy petém fog megérni és mivel egyéb probléma nincs, így meg is termékenyülhetnek. Az orvossal majd, csak szept 1.-én tudok beszélni erről.
2012. aug. 17. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy annak nyilvánítják-e, de az miért lenne baj? Én vetélések miatt voltam veszélyeztetett terhes, de azon kívül, hogy ez be volt írva a kiskönyvembe semmiben sem különbözött a terhesgondozás egy normál terhességtől. A 30. hétig dolgoztam, semmilyen plusz vizsgálatot nem végeztek rajtam, nem fektettek be.
2012. aug. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem, nem leszel egyből veszélyeztetett terhes. Én a 20. hétig dolgoztam, utána is csak azért nem, hogy kicsit legyen időm készülődni és eljárhassak terhes tornára :) Sajnos nekem a 30. héten kinyílt a méhszájam, onnantól viszont fekvés volt. De ez nem mindenkinél van így, úgyhogy előre semmit nem lehet tudni, de az biztos, hogy nem egyenes következménye a veszélyeztetettségnek az ikerterhesség, ne aggódj. És sok sikert!
2012. aug. 17. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Most egy kicsit megnyugodtam. Már minden hülyeségre beparázok, nem tudom mi lesz még ha terhes leszek. (5 éve várok az első babánkra. Most egy véletlen folytán kiderült, hogy semmi baja egyikünknek sem, mármint szervileg és hormonálisan.) Munka szempontjából nekem nincs gondom, mert én tanyán lakok és itt is dolgozom. Mezőgazdaságból élek.
2012. aug. 17. 14:39
 4/8 anonim ***** válasza:
Drukkolok neked, de nem keseredj el, ha mégsem ikrek lesznek . Nagyon sok inszemből szerencsés esetben is csak egy baba lesz.
2012. aug. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Mint írtam 5 éve várok, így egyáltalán nem leszek elkeseredve. Én leszek a világ legboldogabb embere, ha egyáltalán sikerül! Köszönöm a drukkot. Már ránk férne egy kis szerencse!
2012. aug. 17. 14:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem 3 lányom van, az első terhesség spontán ikerterhesség lett, majd sok év elteltével inszeminációval csak 1 baba lett:) Ebből következően, bármi lehet:)

De valóban nagyobb az esélye inszemnél, hogy ikrek lesznek.


Én az ikerterhességemnél egyből veszélyeztetett lettem, talán azért, mert 7 hetesen véreztem, így derült ki hogy ketten vannak.

2012. aug. 17. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi a helyzet a beültetéssel?

2012. nov. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelyváladékod kinyírja a katonákat az inszemmel hogy lehetséges teherbe esni? Nem a lombik a megoldás erre?
2015. okt. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!