Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szeretnék, egy ideje...

Kisbabát szeretnék, egy ideje sajnos próbálkozunk, de sajnos semmi. Milyen teakeverékek használtak nektek? Mit javasoltok? Mikor mennyit milyet és hogyan igyak? (a részletek lent) Válaaszoljatok sokan kérlek titeket

Figyelt kérdés

Vettem málnalevelet,cickafarkfüvet,csalánlevelet,citromfüvet,orbáncfüvet,kamillát.

Vettem méhpempős mézet,folsavat+vasat,e-vitamint,magnézium+B6-ot,supradynt,c-vitamint.

Szerintetek ebből mire van szükség és mennyire?

Ezeket különböző oldalakon olvastam,de ahány oldal annyi variáció...

Akiknek bevált a teázás és vitaminozás azok leírnák hogy mit használtak hozzá és hogyan?Mire van még szükség esetleg?(palástfüvet is akartam venni,de sajnos több gyógynövényesben is jártam és nem volt)



#teherbeesés #fogamzást segítő teák
2012. aug. 17. 15:04
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia! #1 vagyok: Ma reggel pozit teszteltem!!!! :)))


aug. 5-től ittam a cicteát, előtte nem volt vérzés se, pé se, 7-én pé, akicózás ezerrel, palástfű tea.. Mensi 11-15. Cickafark, 20-án pici barnázás, onnan megint palástfű tea, 22én egy nagyon halványka teszt, ill. ma reggel, egy exepiles 25, ami szintén halvány, de jobban látszik, mint az első.


De hangsúlyozom, nekem a pco-val előtte nem is jött meg június óta (akkor hagytam abba a fogit).

2012. aug. 25. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mennyi az "egy ideje" próbálkozás??

Mert ha több mint két év, ezt a sok pénzt amit most gyógynövényekre kiadtál költsd inkább egy magán endokrinológusra! Lehet hogy csak a pajzsmirigyed (TSH) nem működik jól, és ez is kitolhatja a babavárást.

Ennyi vackot ne szedj össze. Elég a méhpempő, és inkább barátcserjét vegyél.

2012. aug. 27. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Több mint egy éve
2012. szept. 11. 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!