Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha terhes vagyok, de az...

Ha terhes vagyok, de az orvosom nem vette észre, norcolutot adott, de nem jött meg, mindenféleképpen elveszik a babát?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 13:27
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
NEM :)). a barátnőm egészséges kislányt szült májusban pedig ugyanígy volt. vegyél egy tesztet mielőtt dokihoz mész.
2009. júl. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm a választ, csak itt valaki megijesztett vele, hogy ha mégis lenne baba, akkor elvennék, mert norcolutot szedtem.
2009. júl. 23. 13:32
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem nem vennék el!
2009. júl. 23. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

A Norcolut progeszteronra van jó hatással, ami növeli a méhnyálkahártya vastagságát. Bár nem kismamáknak szokták felírni, én nem aggódnék a helyedben.

Egyébként ha tényleg ott a baba és minden szempontból egészséges, miért vennék el?

2009. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok az,aki "megijjesztett",sajnos nekem így történt,de ennek már 8 éve.Lehet,azóta változott az álláspont a norcolut babára való hatásáról,vagy nem is tudom,nem akartalak megijjeszteni,ne haragudj,nekem 8 hetesen vették el,azt mondva,hogy a norcoluttól bevérzett a placenta,és oxigénhiányos állapot léphet fel,minek következtében 4-5 hósan legkésőbb elvetélek,ezért inkább vegyük el most.Sajnos ez történt,fiatal voltam,tapasztalatlan,és lehet,nekem csak ezt mondták,de más volt a baj,nem tudom,orvosi leletem van róla.De ma már biztosan rájöttek,hogy a norcolut nem árt,nem tudom,szóval a többi válaszból láthatod,hogy nem minden esetben történt ez,ne agyalj ezen,bánom,hogy leírtam,kívánom hogy minden úgy történjen,ahogy szeretnéd:)
2009. júl. 23. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Semmi gond, inkább a rossz tapasztalatokat is jobb ha leírják. De amugy megjött ma reggel.:-( Sajnos nincs baba a dologban. Azt hiszem egy időre most pihentetem ezt a témát.
2009. júl. 24. 11:19
 7/18 anonim ***** válasza:
Sajnálom,és mégegyszer bocsi,de legalább most nincs miért aggódnod,aztán új hónap,új remény:)
2009. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nálam most nem lesz uj hónap új remény. Szeptemberben meddőségire kell mennem, oda még elmegyek, nehogy esetleg találjanak vmit. De egyenlőre nem fogok a baba témára gondolni, 1-2 évet várok:-(
2009. júl. 24. 15:14
 9/18 anonim ***** válasza:
Én vagyok az "ijjesztgetős":)Na akkor írok neked mégvalamit,jó?Nekünk ezután az eset után nem akart jönni a baba.Ez a norcolutos dolog 2000 év váégén volt,aztán 2002-től már teljesen ráálltunk a dologra,igaz akkor még nem volt netem,így nem, is tudtam hőmérőről,és ovutesztről,de a baba rendszeres 2-3 napontai együttlétekből sem jött.Mi is meddőségi klinikához fordultunk,és vártuk a csodát,persze hogy nem jött,hisz a mindenféle vizsgálatok időt vettek igénybe,a szeretkezéseink már programozottak voltak,minden kis jelre figyeltünk,és nem lett baba.Ezután azt mondtam,én feladom,ezt nem lehet kibírni.Nem mentünk többet,és rögtön terhes lettem SPONTÁN a következő hónapban.Szóval ezt azért írtam,hogy segítsek kicsit,ha már megijjesztettelek.A meddőségi kezelések jók,de ne vegyétek nagyon komolyan,és ha mondjuk előírják,hogy 16-án és 17-én kell egymást szeretni,de ti 15-én és 18-án kívánjátok,akkor rajta.Tuti jönni fog a baba,csak lazulj el.Nagyon nagyon kívánom neked hogy ebben az évben boldogan lobogtasd a pozi tesztjeidet,és tudod mit?Érzem,hogy így lesz!!!!Nagyon szurkolok neked!Meglátod,mikor elkezditek a vizsgálatokat,egyszercsak beköltözik a babó a pocidba.Csak ne stresszelj!Remélem néhány hét,és az álmod neked is beteljesül.Minden jót!Szorítok:)
2009. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a biztató szavaidat.De ebben az évben biztosan nem lesz baba, már csak azért sem mert munkát változtatok,és ott sajna egy ideig nem lehetek terhes mert kirugnak:-( Ugyhogy marad az 1-2 év:-(
2009. júl. 25. 10:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!