Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik növényben található...

Melyik növényben található több ösztrogén? A cickafarkban vagy a palástfűben (tea formájában) 20/l

Figyelt kérdés
Teherbe szeretnék esni

2012. aug. 19. 16:59
 1/8 anonim ***** válasza:
Akkor ne az ösztrogént keresd, mert az nagy mennyiségben megnöveli a prolaktin szintet, ami gátolja a teherbeesést. Ha normális a ciklusod, akkor nem kell belepiszkálnod, mert csak ártasz vele!
2012. aug. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értelek ! Épp ezért kérdem hogy melyikben van több :) Ha tudod a választ kérlek oszd meg velem...!
2012. aug. 19. 19:01
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez esetben a cickafarkban, ezért kell azt a ciklus első felében fogyasztani :) A palástfűben progeszteronra ható van!
2012. aug. 19. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És a cickafark az növeli az ösztrogén szintet?
2012. aug. 19. 19:26
 5/8 anonim ***** válasza:
Elvileg igen, így éri el a tüszőserkentést.
2012. aug. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez mindegyik teafajtában jelen van?, És azt lehet tudni hogy kb. mennyi ösztrogént tartalmaz? Ne hari hogy ennyit kérdezek :)
2012. aug. 19. 19:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Öhh az első kérdésre a választ nem tudom, a másodikra ezt találtam: "100 gramm virágban 1000 NE ösztrogénaktivitású női hormonhoz hasonló anyag van."

:)

Mióta próbálkoztok, hogy a teákban gondolkodsz? (Nagyon szívesen beszélgetek veled privátban is, ha van kedved, szintén 20 éves, babásodni vágyó lány vagyok :) )

2012. aug. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!:) Én is szívesen beszélgetnék veled a témában !:) Kb. 3 hónapja gondolkodok és eldöntöttem hogy utána járok a dolgoknak
2012. aug. 19. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!