Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A női megérzés létezik? Ki...

A női megérzés létezik? Ki érezte meg még mielött nem volt pozi tesztje, hogy most sikerült?

Figyelt kérdés

nekem most ilyen érzésem van,meglehet érezni???

nem akarunk görcsösen babát,jön amikor jöm a 3.dik baba:-))


2009. júl. 24. 08:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 11én voltunk együtt és én Màr 13án nem ittam alkoholt amikor koncertre mentünk,mert biztos voltam bent,hogy terhes vagyok. És igazam lett. Fiammal is megéreztem :)
2009. júl. 24. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

ÉN is így voltam.Már itt tettem föl a kérdéseim,de teljesen más érzések voltak bennem mint azelőtt mikor azt gondoltam na terhes lehetek és még se.MÉg a barátnőmnek is mondtam hogy teljesen más érzés volt mint azelőtt,de akkor még nem nagyon hittem az érzéseimben mert azt gongoltam hogy bebeszélem magamnak.Sőt már a férjem még mensi előtt azt mondta nekem többször is hogy az az érzése hogy nem fog megjönni és végre sikerült a baba.Erre mondtam neki én is így érzek és be is jött.

És mikor akarsz tesztelni?Én szurkolok!!!!

Üdv:24 hetes km.

2009. júl. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:

konkrétam mit éreztetek??

én még pé utám vagyok 5 nappal,de mást érzek mindha belürről sugalna valami.De nem tudom.majd 2 án tesztelek csak.

Leírnátok mit éreztetek???Légyszike

2009. júl. 24. 09:10
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon halkan mondom, mert nem akarom borzolni a kedélyeket, de én már a beágyazódást is éreztem. Még aznap este mondtam is a páromnak, hogy egészen biztos vagyok benne,hogy sikerült és babánk lesz. Utána is állandóan éreztem, hogy nehéz, feszít a méhem és volt egy "nem vagyok már egyedül" érzésem, amit nem nagyon tudok másként leírni. Hát, a "megérzésem" reggel óta úgy ficánkol, hogy nem győzöm simogatni a pocakomat,hátha szundikál egy kicsit:)

Kívánom, hogy bejöjjenek a megérzéseid neked is!

2009. júl. 24. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
De jó nektek!!Én semmit nem éreztem,nyilván az agyam másra koncentrált,pedig nagyon akartam a babát.Végülis összejött.
2009. júl. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

megfogom irni mi lett a megérzésem végerednénye.

szurkál a méhem,és kicsit másabbnak érzem a melleimet,és fura érzésem van.

KIderül,1 hét mulva:-))

2009. júl. 24. 09:32
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én is éreztem, viszont most már kétszer is beképzeltem magamnak. Vigyázzatok!
2009. júl. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%
Annak idején 7 éve én is megéreztem akkor fél év alatt sikerult megmagyarázhatatlan belso érzés boldog volt a lelkem nem volt kétségem sem hogy sikerult. Most tobb mint egy éve várom azt a bizinyos belso hangot de egyelore sajnos nem akar megszólalni. Nem tudom valaha fogom-e még érezni. Nagyon vágyom rá. Remélem Neked sikerul és amit érzel az valóban a kis pocaklakód legyen. Szívbol kívánom és drukkolok Neked !
2009. júl. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

nagyon köszönöm.

Olyan nyugodság van bennem,nem tudom miért.

és húzódik a hasam,kissé megjön érzésű.

létezik olyan hogy valakinek gyorsabban ér a megtermékenyitett petesejtje a méhhez??Csak kiváncsiságból kérdezem:-))

2009. júl. 24. 10:42
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok. Mi csak simán nem védekeztünk,abban a hitben voltunk,hogy Spontàn nem lehet baba. És mégis
2009. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!