Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megérzés. Létezik? Tapasztalat...

Megérzés. Létezik? Tapasztalatokat várnék.

Figyelt kérdés
37+3 hetes kismama vagyok. Van egy olyan megérzésem, hogy hamarabb fog jönni a babóm, mint a kiírt időpont. Nem tudom megmagyarázni az okát, ugyanis minden rendben van és semmi jelét nem érzem a szülés közeledtének (fizikailag), egyszerűen csak belül ezt érzem. Akinek volt hasonló megérzése, bejött? Csak olyan kíváncsi vagyok, hogy működik e ez a dolog?
2009. aug. 27. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem azért van ilyen érzésed mert már nagyon várod:)
2009. aug. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Lehet, hogy igazad van. :)
2009. aug. 27. 20:26
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is ilyen megérzésem volt, és a 38. hét végén pedig nem is éreztem, hanem tudtam, hogy utána szerdáig meg fog születni. Kedd éjjelre megvolt.
2009. aug. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%

A megérzéseink nem csapnak be. Nekem legalábbis bejött, igaz nem szüléssel kapcsolatban, hanem down-kór vizsgálat miatt.

Könnyű szülést kívánok Neked!

23 km

2009. aug. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én a lányommal 2007. okt. 7-re voltam kiírva. Én 100%-ig biztos voltam benne, hogy szeptemberi baba lesz. Nem tudom miért de így éreztem. Aztán eljött a szeptember 29 este, és semmi jele szülésnek. Másnap, 30-án reggel még mindig semmi, de én akkor is tudtam, hogy ma muszáj szülnöm. Mindenki mondta, hogy kihúzom a kiírt időpontig, de én állítottam, hogy nem. Erre, délután 5-re meglett a kislányom, szeptember utolsó napján. :)))

Tehát.. szerintem létezik ilyen. :)

2009. aug. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Hu, ez nagyon erdekes igy olvasni, remelem meg sokan irnak neked - nekem meg 2 es fel honap van vissza, ugyhogy meg nem vagyok olyan kozel, de majd figyelni fogok erre a megerzeses dolgokra...Nekem inkabb kapcsolatbeli megerzeseim vannak a kisfiammal, erzem, hogy nagyon szorosan fogunk kotodni egymashoz es jo csapat leszunk, talan mert olyan mintha hallgatna ram es mar letezne igazi kommunikacio koztunk - foleg gondolatbeli, valahogy megerzi ha szomoru vagyok es ilyenkoz edesen mocorog, tolja magat, es mindig 'valaszol' ha megkerdezem, hogy milyen odabennt, hogy minden okes-e...persze lehet, hogy bekepzelem az egeszet, de hiszek benne es ez a fontos.
2009. aug. 27. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nálunk a férjemnek van megérzése a szüléssel kapcsolatban (nekem nem nagyon), október 1-re írtak ki, de ő állítja, hogy érzi, hogy szept.15-e körül megszülök. Ahogy telnek a napok, mindíg mondogatja, már lassan belém beszéli.:)

Majd megírom, amikor eljön az idő. :)

2009. aug. 27. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Most már akkor tényleg kíváncsi vagyok mikor jön a Kis Kukisom. Szerintem elkezdem pakolni a kórházi táskát is. :) ( a "rohanósat" már bepakoltam )

Azért várom még a válaszokat, hátha jön 1-2. Tényleg érdekes dolgok ezek.

2009. aug. 28. 08:12
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
en biztosan azt mondtam kedden szulok,biztos voltam benne pedig onnan meg visszavolt egy hetem!es tenyleg kedden elindult,csak szerdan lett meg mert hosszu volt,17 ora,de utolag visszagondolva mindent megert!!!!
2009. aug. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Mi a 28. hétben vagyunk és már nekem is van ilyen megérzésem.

November 15-re vagyok kiírva, de szerintem október végén- november elején tutira előbújik!

Én sem tudom ezt megmagyarázni!!

2009. aug. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!