Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Létezik megérzés álmokban?

Létezik megérzés álmokban?

Figyelt kérdés
Én soha nem hittem ilyen dolgokban !!! Egyik nap álmondtam, olyan emberrel akivel 10 éve nem találkoztam, de régen sokat összejártunk, majd másnap kaptam iwiw-en az értesitést meghalt, pont aznap, mikor én álmodtam vele, hát nem tudom mit mondjak, azota is felkavaro dolog bennem :( Nektek milyen véleménytek van az ilyenröl ? Engem kicsit félelemmel tölt el a dolog mi ez ? Egy kötelék, vagy mi ? Ja és hozzáteszem nagyon joban voltunk, csak 300 km-re elkerült anno tölem.
2008. nov. 3. 20:35
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
92%

Van ilyen.

Nem tudjuk, hogy miért!

Persze, hogy felkavaró, de ne félelemmel töltsön el a dolog, mert életünk része!

2008. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
92%
Én hiszek az ilyenekben, uyganis a halottak már csak álomban tudnak elbúcsúzni azoktól akiket szerettek pl. nekem múlt évben halt meg a keresztanyám és ő mindnekitől egy álomban búcsúzott el az összes családtagom álmodott már vele...de lehet ez csak iylen pscihikai dolog nemtudom...én hiszek benne:) Tamilina
2008. nov. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
94%

Ha nem történt volna meg, nem emlékeznél rá.

Mint ahogy nyilván sokszor volt már ilyen.

2008. nov. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
Tényleg furcsa, mert még sosem volt ilyen velem már 40 éves vagyok, és tényleg felkavaro a dolog, sosem álmodtam vele, és tessék !! Ez jelent valami közelebbi köteléket ? Halt már meg sajnos ismerösöm, de ilyen még nem volt, volt valakinek még hasonló " ilyen fajta élménye " ez kezd engem érdekelni,és ez 4 napja volt , és nem tudom kiverni a fejemböl
2008. nov. 3. 20:48
 5/28 anonim ***** válasza:
93%

Velem már többször előfordult...

Ha olyan szemly akinek te, vagy aki neked fontos hal meg akkor az álmunkban elköszön. illetve a közelihozzátartozokra 1 évik vigyázz rá.

Nálunk egy időben pohár eset ki a szekrényből másnap halálhír:(

Fura érzés és nem lehet megszokni.

2008. nov. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 A kérdező kommentje:
És az mit jelent hogy vigyáz rá 1 évig ?
2008. nov. 3. 21:14
 7/28 anonim ***** válasza:
18%

nem is lehet kérdés, hogy létezik- e!

én például mindig megérzem álmomban, ha lefekvés előtt túl sok töltött káposztát ettem!

(meg a mágneses csodakarkötőtől visszanőtt a hajam, és a amióta hordom a szemmelverés elleni amulettet, azóta nem is vernek szemmel..., ja meg persze ufókok is vannak - engem már legalább háromszor elraboltak, csak az a baj, hogy egy istennek sem akarnak szexuálisan zaklatni :) :)

tessék mondani mindenki kezd meghülyülni, vagy csak én érzem úgy?

2008. nov. 4. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszadónak üzenem huzzon el innen, mert nem vagyok kiváncsi a hülyékre!!!

A többieknek köszönöm a válaszokat.

2008. nov. 4. 05:13
 9/28 anonim válasza:
95%
Apukám januárban halt meg fájdalmas szenvedéssel, rákban. Amikor a temetés előtti nap tesómék náluk (anyunál) aludtak, sógornőm (tesóm felesége) aludt az apu ágyában. És apuval álmodott, azt mondta neki, hogy ne sírjunk miatta, higgyük el, neki jobb már, mert nem szenved. Amúgy sógórnőm az, aki legkevésbé hitt az ilyen dolgoknak. És ezt követően voltak olyan jelek, amikkel azt tudatta volna apu, hogy velünk van. De lehet, hogy csak én akarom hinni. Nem tudom mit gondoljak erről, de jó lenne, ha tényleg vigyázna ránk.
2008. nov. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
88%
hát szerintem meg lehet véletlen is. számtalan dolog történik, amiről nem álmodik előre az ember, de ha egyszer mégis egybeesik, akkor az már csoda. végülis ugyanannyi esélye volt azon a napon meghalni, amikor álmodtad, mint a többin.
2008. nov. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!