Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb.9 napos késésnél éreztetek...

Kb.9 napos késésnél éreztetek valamit? Mit?

Figyelt kérdés

16-18 körül kellett volna megjönnie. Nem merek tesztet csinálni, mert kb. egy hete (ugyan nem reggeliből) csontnegatív tesztem volt. 18.-a körül azt hittem megjön, volt egy vércseppem, de tényleg csak egy csepp, az is inkább piros folyásnak tűnt. De azóta is semmi. Tudom, teszt, ha nem jön meg még 2 napig, csinálok is, de nem merek most, mert tegnapelőtt kicsit görcsölt(?) a hasam, meg most is olyan fura érzés van benne, mintha meg akarna jönni. De még mindig semmi, a melleim meg irtóra fájnak. Csinálok tesztet, ha tovább késik, de még nem merek, mert el sem tudom képzelni, hogy esetleg pozitív lehet, a negatívak beleégtek a retinámba :).

Lehet, hogy terhesség mellett is mindjártmegjön érzésem van? Nektek volt ilyen, vagy akármiféle érzésetek? Egyéb tünetek?


2012. ápr. 26. 14:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A mindjárt megjön érzés nekem is volt. Olyan 1-2 hétig tartott nálam, de olvastam valakinek még tovább tartott.

Nekem nem várt környékén fájni kezdett a mellem, olyan feszülő érzés volt, és fáradékony is lettem ekkortájt.

2012. ápr. 26. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi. Akkor talán nem reménytelen... Párom szentül meg van róla győződve, hogy terhes vagyok, de én tényleg gondolni sem merek rá. Mindig az van, hogy beleélem magam, hogy na, most biztos sikerült, aztán mégsem... Erőt veszek magamon, és veszek tesztet.
2012. ápr. 26. 14:53
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én anno az első perctől "tudtam", hogy jön a baba. :) A melleim szinte azonnal elkezdtek látványosan duzzadni, feszülni, irtóra fájtak. Emellett öt percenként le kellett ülnöm annyira elfáradtam, pedig előtte a 12órás műszakot végigszaladtam vígan. :) Ennek ellenére tesztet csak az elmaradt menstruáció 5.napján csináltam. Magamtól még ekkor sem csináltam volna, de a párom már tiszta beteg volt, így délutáni vizeletből lett az első pozitív (határozott, erős második csíkkal). A mellfeszülés viszonylag sokáig megmaradt, de a fáradékonyságom elmúlt ahogy átállt a szervezetem. Nekem más tünetem, panaszom nem is volt a kilenc hónap alatt.
2012. ápr. 26. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem ugyanilyen tüneteim voltak mikor babás lettem.1-2hétig mindjárt megjön érzésem volt...

tesztelj bátran,most már biztosan kimutatja a babát!

2012. ápr. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Teszteltem, a negatívnál is negatívabb. :( Na mindegy, majd legközelebb... Csak nem értem, miért késik akkor ennyit! :O
2012. ápr. 27. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!