Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez nem "mindennapi" probléma!...

Ez nem "mindennapi" probléma! Aki volt hasonló helyzetben, segítene?

Figyelt kérdés
A férjemmel nagyon szeretjük egymást és babát is szeretnénk, DE!hát a sex, az valahogyan nem a kapcsolatunk "mozgatórúgója"...most légyszi ne ítéljetek el, és ne írjátok, hogy ez hogy lehet...lehet, Egyszerűen ilyen a vérmérsékletünk, és nekünk a ritka együttlétek megfelelnek...illetve megfeleltek, merthát a baba végett gyakran kéne...ha valaki volt hasonló helyzetben, neki mi segített??mivel lehet növelni a sexuális kedvet??Félek attól is, hogy a túl ritka együttlétek miatt, esetleg a spermák minősége sem megfelelő a megtermékenyítéshez. Csak az írjon, aki tényleg segíteni akar!
2012. aug. 22. 19:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Valami romantika, gyertyafény, valami sexi fehérnemű! Mi sem vagyunk, voltunk túl sűrűn együtt, nem igényeltük, de mikor eldöntöttük, hogy babát szeretnénk és akkor hajrá, az első nyögve-nyelősen ment, de kedvet kaptunk hozzá! És nem volt baj azzal, hogy megint össze kellene bújni
2012. aug. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi sem vagyunk a legrosszabb indulattal sem tüzesek... :) Mikor eldöntöttük, hogy jöhet a baba, akkor sem voltunk együtt többet, csak a szokásos heti 1-2 alkalom, vagy még az sem. Első hónapban terhes lettem. Sajna ő nem maradt meg. :( Amint lehetett újra együtt voltunk (6 hét múlva), egyből terhes lettem. Nem néztük, hogy mikor van peteérés, nem hőmérőztem, semmilyen praktikát nem vetettünk be. Ezen szerintem ne aggódj! Ha hónapokig nem jön össze, akkor majd kereshetsz praktikát.
2012. aug. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Számold ki hogy mikor van kb. tüszőrepedésed, és időzíts olyankorra! Igazából előtte egy nappal, és 2 nap múlva ha együtt vagytok, az már jó lehet! És akkor az előző héten és az utánna következőn is lehet "pihenni".:)

Ha már nagyjából tudod, akkor a feltételezett tüszőrepi előtt 3 nappal kell elkezdeni LH tesztekkel nézni hogy mikor lesz a nagy nap. Nekem a13. ciklusnap körül van repim,. és a 10.-től szoktam naponta 2*, délelőtt és délután nézni. Sok sikert!!!!

2012. aug. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Amikor csak jártunk a férjemmel , naponta mint a nyulak:) Aztán jöttek a gyerekek, mostmár áttértünk arra, h a kevesebb több, és nem a mennyiséget "nézzük", hanem ha együtt vagyunk, azt tényleg tartalmasan :) Amúgy sem kell végigszeretkezni az egész ciklust, peteérés + előtt után 1-2 nap a legesélyesebbek ,és elég mondjuk 2 naponta.
2012. aug. 22. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem a masodik viszonylag gyirsan jott, pedig hat az elso babaval voltam elfoglalva es 10 honapos koraig vele aludtam az o szobajaban es egy kezemen meg tudom szamolni, hanyszor mentem at szegeny ferjemhez, utana olyan volt az ujrakezdes, mint a tinik elso randija, es azutan sem lettek sokkal surubbek az egyuttletek, 15 honapos volt a nagyobbik amikor megis teherbeestem a havi 1, max 2 egyuttlettel:)

Aztan a kicsnel korrigaltam, mndent maskepp csinaltam, a hataseletunk a gyermek agy utan vagyis 6 hettel visszaallt a gyerekek elotti het 1-2 re. Azota meg surubben vagyunk egyutt, megis tobb mInt 1 eve varjuk a harmadik babat...nem lehet tudni, hogy mikor jo. Szerintem a peteeres korul legyetek egyutt, az biztis javitja az eselyeket es ne menj azonnal tusolni utana!

2012. aug. 22. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm....hasznos tanácsok:-)Próbálom megfogadni, és valahogy oda időzíteni!!!!Mindenkinek boldog babavárást!
2012. aug. 23. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!