Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akik régóta próbálkoztok,...

Akik régóta próbálkoztok, meddig tartott ki a lelkesedés a sikertelen hónapok alatt?

Figyelt kérdés
Mikor fásultatok el? Elfásultatok egyáltalán?
2009. júl. 24. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Egy éve már. Olyan hosszunak tünik mint kb. 10 év. Azthiszem az 5-ik hónap környékén tört el a mécses először.
2009. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

2 hónap múlva másfél év. Rajtam már az a meggyőződés lesz úrrá, hogy életem végéig menstruálni fogok.:) Nem is értem, hogy lesznek az emberek terhesek körülöttem. Olyan, mintha körbeadnák a sütitálat és csak engem nem kínálnának meg.

Remélem elmúlik...

2009. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
3 év után teljesen feladtam, abban a hónapban kismama lettem.
2009. júl. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Én addig biztos nem tudok kitartani, mint Ti.
2009. júl. 24. 20:13
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Én 5 évig próbálkoztam,majd azt mondtam,elegem van,én ezt nem csinálom tovább!Rögtön teherbe estem a következő ciklusban.
2009. júl. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
egy ev utan nagyon lehangolodtam , aztan elmentunk orvoshoz es azota is jarunk ez ad most erot nekem ...kozben meg mindenki terhes korulottem , azok akik nem is akartak meg ...es raadasul sokszor almodom hogy ennek is babaja szuletett meg annak is ...csak magamrol nem almodom soha ...ilyen almok utan nagyon elszomorodom
2009. júl. 25. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
nekem ez a 32. honap, nem tudom, de ugy érzem most sem sikerült. eddig mindent megtettem mindent amit itt csak olvasol de most már csak a hömet mérem, hogy tudjam vol e egyálltalán pé-m de már nem nézem a nyákot se mikroszkopot se lh tesztet, se a páromat nem ráncigálom.. amugy náélunk kevés a spermaszám.. kezdek beletörödni..
2009. júl. 25. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
1 éve próbálkozunk. 5 hónap után feladtam, viszont ebben a hónapban megint rászántam magam egy closti kúrát kezdtem, most megint bizakodom. PCO-s vagyok, ami ,most derült csak ki, tehát nem egyszerű a helyzetem , de most NAGYON BÍZOM az új dokimban és a Clostiban.
2009. júl. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat, mindannyiotoknak mielőbbi boldog babázást kívánok!
2009. júl. 25. 22:44
 10/18 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Történt valami azóta?

Nekem fiam született:) Ne adjátok fel!

2012. febr. 2. 14:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!