Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív teszt és két hetes...

Pozitív teszt és két hetes késés mellett ultrahangon hogyhogy nem látszik semmi?

Figyelt kérdés
A nemvárt óta 4szer teszteltem, ebből a második kivételével mind nagyon halvány pozitív, a tegnapi erősebb, mint a többi. Pontosan 12 napja késik. A mai uh-n mégse volt semmi, a nyálkahártya is csak 13 mm...két hét múlva kell visszamennem, hogy hátha, de nagyon csalódtam, és most azóta barnázok is, de az csak a vizsgálat miatt van, nem? Anynira, de annyira látni akartam azt a kis maszatkát, járt már valaki így, hogy később lett csak látható?

2012. aug. 23. 16:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Nem elkeseríteni akarlak,de én úgy jártam,hogy teszt pozitív,menses 2 hete nem volt. Elmentem dokihoz,nem látott semmit,vigasztalt,hogy még túl pici lehet,azért nem látni!1 hét múlva visszarendelt,még mindig semmi,közbe elkezdtem barnázni! Rá 2 napra életmentő műtétet kellett csinálni,mert méhen kívüli volt,a hasfalamban tapadt meg a baba!


Neked viszont nagyon szorítok,hogy minden legnagyobb rendben legyen! Sok sikert kívánok!

2012. aug. 24. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Itt lehet tudni, hogy mi történt?
2013. márc. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!