Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm előtt csináltam...

Maffi kérdése:

Menstruációm előtt csináltam tesztet, de negatív lett, lehet belőle baba?

Figyelt kérdés
2012. aug. 25. 18:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedvességeteket. Megírom, hogy mi lett..:)

Csak úgy izgulok, hogy mi lesz. Mert vannak tünet féléim csak inkább nem foglalkozom velük mert félek, hogy már csak annyira gondolkodom rajta és félek,hogy csak beképzelem, pofára esni pedig nem akarok megint.:) De köszönöm a bíztatások és neked is sok sikert szeptemberre..:)

2012. aug. 26. 16:12
 12/18 A kérdező kommentje:
Ebben a hónapban sem lettem babás..így marad a szeptember..:)
2012. aug. 28. 10:17
 13/18 anonim ***** válasza:

A szeptember egy nagyon jó hónap :) Nekem akkor született a kisfiam és tökéletes :))))

Szerintem pozi tesztnek is ilyen jó az a hónap :) Szurkolok hogy sikerüljön!

2012. aug. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást..most rám fér kicsit elkenődtem..megint. Reméljük a legjobbakat.:)
2012. aug. 28. 11:29
 15/18 A kérdező kommentje:
Kérlek segítsetek..nagyon rossz kedvem lett..
2012. aug. 28. 12:17
 16/18 anonim ***** válasza:
Jajjj ne legyen rossz kedved amiatt hogy most negatív lett! Nekem is nagyon sokáig negatív volt a teszt mint másnak is, mégis itt van már a kisfiam. Neked is jönni fog a Picúrod, ha elérkezett az ideje. Ja és gondolj arra hogy az a petesejt ami majd megtermékenyül már a pocakodban van :) Nem tudom de engem ez nyugtatott meg, lehet hogy gyerekes dolog, de jó volt erre gondolni :)
2012. aug. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Ez tényleg megnyugtató. Lehet igaz az amit szoktak mondani, nem szabad rá görcsölni..igazad van. Majd jön amikor itt az ideje. :) Köszönöm..most egy kicsit jobb lett.:)
2012. aug. 28. 14:36
 18/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Sose legyen rossz kedved!

Észrevételem szerint, akik nagyon vágynak gyerek után, sokkal nehezebben jön össze. Ne sürgesd az időt, ne nézegesd a tesztet, magadnak teszel rosszat. Majd jönni fog a baba :)

Nem tudom, mióta 'gyúrtok' rá, és hány évesek vagytok, de egyik ismerősöm mesélte, hogy már szinte kottára csinálták, és semmi...feladták, hogy nekik nem lehet, mert már 10 éve próbálkoztak. A következő hónapban már nem jött meg neki. Az még semmi, de miután megszületett a fia, rá 6 hétre újból teherbe esett :)

Szóval, tényleg ne görcsölj rá! Sok sikert! :)

2012. aug. 31. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!