Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom hogy terhes vagyok-e?

Nem tudom hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy pasival és nem védekeztünk csak megszakításos módszerrel és nem jött meg több mint 1hete késik:SDe vettem tesztet és az azt mutatta nem vagyok terhes most mit csináljak????Kérlek segítsetek!!!előre is köszönöm
2009. júl. 25. 16:25
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
51%

na most komolyan kérdezed hogy mit csinálj? te megvárnád a kilenc hónapot így? ki is telik.

MENJ EL ORVOSHOZ TALÁN! ( bazze )

2009. júl. 25. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
71%
hát ha a teszt negatív lett, nem hinném, hogy terhes vagy, de azért csinálj még egyet. máskor meg gondolkozz mielőtt ilyen felelőtlenül viselkedsz.
2009. júl. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
74%
A teszt negatív jelzése tévedhet, a pozitív ritkábban téves. Menj el orvoshoz ő megmondja terhes vagy-e. De nem értem, hogy ez a megoldás annyira bonyolult, hogy itt kell megkérdezni?! :-s
2009. júl. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
88%
Minden nap min. 10 ilyen kérdés van... Ennyire drága az óvszer? le lehet pontozni!
2009. júl. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
71%
utolsó egyetértek!!
2009. júl. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
56%
Hány éves vagy? Am. a teszt is tévedhet...:S
2009. júl. 25. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
Szia! Szerintem meg ne rohanj rögtön orvoshoz, vegyél egy tesztet, csináld meg holnap reggeli első vizeletből, a teszt lehetőleg 10-es érzékenységű legyen. Amennyiben negatív, akkor csak a stressztől késik, nagyon megijedhettél. Nem lesz gond ne félj. Meg fog jönni, de ez a meleg bekavar a szervezetnek. Még nekem is késett most 4 napot tőle, pedig nekem már nagyon régóta rendszeres a ciklusom, szóval nem kell nagyon pánikolnod. Ha pozitív a teszted, akkor viszont azonnal orvos. Ha a 10-es teszt negatívat mutat első vizeletből reggel, akkor az egyértelmű negatív, aznap délutánra meg fog jönni. Ha nem jön meg továbbra sem, na akkor menj orvoshoz. Remélem tudtam segíteni!
2009. júl. 25. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat elmegyek veszek még 1tesztet és csak reménykedek
2009. júl. 25. 18:47
 9/16 anonim ***** válasza:
70%
Nem kell félned :):) Majd írd meg holnap az eredményedet, azokkal meg ne törődj, akik csak beszólni tudnak, jobb ügyet sem vetni rájuk.
2009. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát voltam orvosnál ott azt mondták a labor szerint nem vagyok terhes de a menstruációm még mindig nem jött meg lassan már 4hete h késik:SSzedtem gyógyszert is h megjöjjön de attól sem jött meg:Saz orvos meg nem mondd semmit csak h várjak:S
2009. aug. 7. 16:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!