Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem tudom hogy terhes vagyok-e?

Nem tudom hogy terhes vagyok-e?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem egy pasival és nem védekeztünk csak megszakításos módszerrel és nem jött meg több mint 1hete késik:SDe vettem tesztet és az azt mutatta nem vagyok terhes most mit csináljak????Kérlek segítsetek!!!előre is köszönöm
2009. júl. 25. 16:25
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
48%
Néha ok nélkül kimarad egy hónap. Volt már velem is. Az a lényeg, amit az orvos mond. Ja és legközelebb óvszer!!!
2009. aug. 9. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Menj el mégegyszer orvoshoz, mert elöfodult már olyan, hogy az elején az orvosnál azt mutatta a vérvétel, hogy nem terhes, pedig az volt és csak egy hónap núlva derült ki.

Ha meg nem vagy terhes, akkor deritse ki, hogy mitöl maradt ki, mert az nem normális.

2009. aug. 9. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsónak! Az hogy derítse ki a doki miért nem jön meg, sztem nem nagyon fog vele foglalkozni. Én kb fél éve járom a dokikat hogy miért nem jön meg és a mai napig nem tudják! Szerintem neki csak a stressz miatt!
2009. aug. 9. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
69%
Ez egy nagy kamu!!!!Először azt irta több mint 1 hete késik. de akkor a kérdésben mért nemirta hogy 4 hete késik és dokinál is volt?
2009. aug. 10. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Nyugi, akkor nincs baba!! A labor kimutatta volna. Meg fog jönni, ne stresszelj, és várd türelemmel!
2009. aug. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
77%
Szia! Vegyél tesztet, és ha továbbra sem jön meg, irány a doki! Többieknek: Többször megfigyeltem, hogyha valaki egy becsúszott terhességről ír, nagy a felháborodás. Mert itt bizony legtöbben áhítjuk a terhességet (én is, 3 éve). Szerintetek az milyen, amikor mi pedig napjában 20X megkerdézzük, megerősítés képpen, hogy milyen tünetünk mit jelent? (ugye baba???) Na, ez a kislány is így van, semmi mást nem várt, csak megerősítést. Lányok, kezeljük ezeket a kérdéseket is türelemmel:) Köszi mindenkinek. (persze ez nem jelenti azt, hogy a felelőtleneket nem lehet megdorgálni kicsit:)
2009. aug. 10. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!