Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ennyire csúnya a görbém?...

Miért ennyire csúnya a görbém? Lehet a gyógyszer miatt?

Figyelt kérdés

ez a mostani:

[link]


ez pedig a múlt havi:

[link]



2012. aug. 26. 10:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Nem értem miért ilyen mert elvileg azért kaptam a gyógyszert hogy legyen peteérésem és lehet nem is jó a bogyó amit kaptam?? Szeptemberbe kell vissza mennem vérvételre az endokrinológushoz.
2012. aug. 26. 10:17
 2/6 anonim ***** válasza:

Milyen gyógyszert szedsz? Babát terveztek? Én tudok egy konkrét szabályt hogy mikor lehet pontosan tudni hogy volt tuti petekiszabadulás. Mióta nézed a hődet? Egyáltalán nem szokott lenni vagy néha van?


Én meforált szedek meg letroxot, a ciklus rövidítésére meg fogyásra (bár nem sokat kell) meg magas volt az inzulinom... Kb mikor kéne neked megjönnie?

2012. aug. 26. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Szia Merckformin xr 500-at szedek mert egy kicsit magasabb volt az inzulin szintem. peteérésem állítólag nem volt de a múlt hónapi görbén látszik hogy volt. Igen babát szeretnénk már több mint 2 éve és ezért fordultam endo dokihoz
2012. aug. 26. 11:02
 4/6 A kérdező kommentje:
Most mérem másodjára a hőmet mert eddig nem foglalkoztam vele
2012. aug. 26. 11:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi is ennyi ideje szeretnénk. Az alacsony testhőt okozhatja a magas TSH szint (pajzsmirigyhormon). Azzal hogy állsz?
2012. aug. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

most voltam teljes kivizsgáláson és ilyenek lettek az eredmények .

tsh: 1,242

ft4: 18,45

fsh: 4,0

lh: 10,7

prolaktin: 173,0

progeszteron: 1,85

ösztradiol: 244

shbg: 35

kortizol: 513

acth: 24

2012. aug. 26. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!