Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pénteken kellene megjönnie a...

Pénteken kellene megjönnie a menszeszemnek de mivel nem bírtam ki ma reggel csináltam egy tesztet ami pozitiv lett akkor most már minden rendben lesz ugye? Ez a 2 hónapja hogy elkezdtünk probálkozni és remélem sikerült?

Figyelt kérdés
2012. aug. 26. 17:06
 1/5 anonim ***** válasza:
már most kimutatta? akkor biztos hamarabb volt az ovud. halkan gratulálok, de azt tudnod kell, hogy nem tanácsos ilyen hamar tesztelni, mert csalódás lehet a vége, lehet, hogy spontán vetéléssel végződik a dolog, és megjön. :( de szorítok, hogy maradjon meg!!!!
2012. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

az első 12 hét rizikós nagyon...

de azért gratulálok nektek!

vigyázz nagyon magadra, szedj vitamint, ne emelj nehezet, a zuhanyzást részesítsd előnyben (azt sem forró vizzel)...

de ezeket majd a doki is elmondja :)

2012. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszönöm csajok!
2012. aug. 26. 20:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyom halkan gratulálok! Reméljük minden rendben lesz, most már biztos hogy kismama vagy:)
2012. aug. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha pozitív a teszt, akkor biztos, hogy terhes vagy. De a koraterhesség időszaka rizikós még, tudd, hogy az első 12 hétben (de főleg az első 6-7 hétben) sok minden történhet, így óvatosan örülj. Nem bántásból írtam, én múlt kedden teszteltem pozit először, és én is óvatosan örülök. Jobb nem örülni annyira előre, és picit csalódni, mint biztosra venni a dolgot, és óriásit csalódni. Egy doki mondta nekem régebben, hogy a terhesség az első pár hétben egy lehetőség, amiből vagy lesz baba vagy nem.
2012. aug. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!