Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ez a teszt pozitív...

Szerintetek ez a teszt pozitív? 1 -órával későbbi kép tegnapi full nega később sem lett poztív cicim leszakad hányingerem van mensesem késik pár napja.

Figyelt kérdés
És valami tejszerű távozik is belőle (cicim) a pólómon érzem. (mivel van egy 2-éves lányom tudom milyen amikor megkeményedik a mell majd elcsöppen na pont ez van most velem. Teszteljek még?

2012. aug. 26. 20:41
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
2012. aug. 26. 20:42
 2/18 anonim ***** válasza:
Kép?
2012. aug. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
2012. aug. 26. 20:42
 4/18 anonim ***** válasza:
Ja, már látom. Nekem pozinak tűnik, ha a két csíknak ezen a teszten egymás mellett kell lennie.
2012. aug. 26. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Ahol a T kiírás van ott kéne legyen /és ott is van/ a férjem szerint ez nem számít pozitívnak de arra nem tud magyarázatot adni akkor az 1 nappal ezelőtti ugyanez a márkájú teszt miért nem lett 2 csíkos később...ráadásul nem szellemképesen hanem rózsaszín vonallal...én már nem tudom mit gondoljak...
2012. aug. 26. 20:46
 6/18 anonim ***** válasza:
ez pozi :) gratulálok!! :)
2012. aug. 26. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Nekem ennél is halványabb volt a második csík. Jövő héten szülők - már ha a fiatal úr is úgy dönt, hogy jobb lenne kint :D

Tesztelhetsz még, ha megnyugtat, de én már most gratulálok :)

2012. aug. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez biztos pozi, de ha bizonytalan vagy akkor várj pár napot és egy másik fajta tesztel csinálj még egyet. Gratulálok. Hasonlóan jártam én is menzesz elmaradása után 4nappal teszteltem negatívot aztán rá pár nappal később másik fajtával pozitívat rá 3nappal szintén másik fajtával és pozitívat.
2012. aug. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát, nem tudom... mi a pozitív teszt, ha ez nem az...?! Ismétlés a lényeg! Ha az is ilyen, akkor biztos.
2012. aug. 26. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ez 100% pozitív!
2012. aug. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!