Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnék megkérdezni minden...

Szeretnék megkérdezni minden kismamát, anyukát, leendő kismamát, hogy tudatosan tervezte e a babáját és ha igen milyen praktikákat "vetett be"?

Figyelt kérdés
2012. aug. 27. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
kisfiam csak úgy jött!!:)a kislányt terveztük a termékeny időben tutira összebujtunk így az első hónapba meg is lett a gyümölcse!!
2012. aug. 27. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi mindegyikat tudaosan terveztük.


Elsönél másfél évet vártunk, mindent bevetettünk. vagy is olyat hogy feltettem a lábam sex után, meg középidöt figyeltem stb...

Majd egy spontán összebújásból lett lányom, amikor nem is gondoltuk, hogy sikerülne, mert 5 percig tartott, és már öltöztünk is...


Második lányomnál 3 hónapba tellett, elötte mindig figyeltem küzépidö stb... most meg egyszer csak terhes lette, foggalmam sincs mikor.

2012. aug. 27. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Tudatosan terveztük.

Semmilyen praktikát nem vetettünk be, élveztük hogy nem kell védekezni :-)

A 7. hónapban jött a lányom. Az 5.-ben elkezdtem aggódni, elmentem a dokimhoz ő azt javasolta hogy ha már 1 éve nincs eredmény, akkor kezdjünk csak el számolni meg hőmérőzni.

2012. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
56%

Először nem terveztünk, spontán fogantak az ikreink (ovu napján).


Most szeretnénk kistesót, és mivel a második sikertelen hónapon vagyunk túl, már gondolkodom rajta, hogy időzíteni kéne az együttléteket, hogy mindenképp elkapjuk az ovut.

Ha így sem jön össze, akkor szerintem ovuteszteket fogok csinálni, hogy biztos legyek a dolgomban, de persze reméljük, mielőbb összejön.

2012. aug. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
56%
Mi terveztük is nem is... Úgy voltunk vele, h még nem sürgős, de ha jön, nem leszünk pánikba...Meg megírom őszintén én arra számítottam, h kell vagy 3-4 hónap "előpróbálkozás" míg összejön. Hát nekünk elsőre is összejött az első....Így én jobban meglepődtem, mint a férjem a 2 csíkos teszt láttán....:)
2012. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Terveztük de semmit nem vetettünk be, egyszerűen csak együtt voltunk amikor úgy éreztük.nekem pl fogalmam sem volt mikor volt peteérésem
2012. aug. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Nehezen jött össze, úgyhogy ovuteszteltem minden hónapban és a megadott napokon mindig volt popsifelpolcolás.

Most már nem csinálnám így... megöli a spontaneitást. Csak a férjem nem nagyon szexelt velem "csak úgy", tönkre is ment a házasságunk. Nem is kellett volna ebben a házasságban gyereket vállalni - most válunk.

Van új párom, vele nem így szeretném csinálni, ha eljön az ideje, csak spontán élvezni az együttléteket, mindenfajta számolgatás nélkül.

2012. aug. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

A legjobb,ha nincs praktika!

Mi csak eldöntöttük,hogy nem védekezünk! Láttam,hogy mennyire túllehet már az elején lihegni ezt az egész gyerekvállalást, és általában nem lett jó vége!ű

Első hónapban összejött!

2012. aug. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megosztottátok velem!Szorítsatok hogy nekem is ilyen hamar összejöjjön, úgy szeretném!!!Mindenkinek gratulálok!!!
2012. aug. 27. 14:52
 10/13 anonim ***** válasza:

Rendszertelen mensi miatt,hőmérőztem és teáztam,de ennyi.Nem akartam teljesen rabja lenni a praktikáknak.És igen,tudatosan terveztük,szerencsére viszonylag hamar sikerül.

12 hkm

2012. aug. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!