Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Leendő kismamik akik júni...

Leendő kismamik akik júni 10-12 felé nem várjátok, hogy álltok? Mikor teszteltek?

Figyelt kérdés

Én ma reggel (vagyis most, mert nekem most van reggel mert éjszakás vagyok) teszteltem egy ilyet:


[link]


a felső munkából hazajövet volt, azon nem láttam csak miután megszáradt. Az alsó ébredés után 3 percen belül jött ki. Hihetek neki, ugye..? :)


2012. jún. 9. 15:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
én holnapra nem várom,kedden tesztelek:)) ://
2012. jún. 9. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

UUUU hogy bírod addig? :D van valami tüneted? drukkolok :)

Énis elvileg holnapra nem várom, de nem vagyok biztos benne, mert most legutóbb barnáztam 2 napig és csak utána jött meg, és nemtudom hogy a barnázástól számoljam vagy a vérzéstől, mert nem szokott ilyen lenni soha. Ha a barnától, akkor holnapra nem várom :) Remélem megmarad.. :( :)

2012. jún. 9. 16:33
 3/23 anonim ***** válasza:

Én 12-re nem várom. Idáig semmi tünetem nem volt. Ma nagyon rosszul voltam, hányingerem volt, meg szédültem, de nem biztos attól hogy baba van, mert reggel kávét ittam és nem esett jól, és lehet attól vagyok rosszul.

Se megjön érzésem nincs, se fejfájásom ahogy szokott, se mellfeszülés. Így nem tudom merjek-e reménykedni. Tesztelni meg max szerda csütörtök fogok, mert nálunk nem lehet kapni 10-es érzékenységű tesztet, és hogy biztosabb legyen és ne kapjak negatív tesztet, inkább várok.



És grat, mert szerintem pozi a teszted :)

2012. jún. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:

Én 11-re nem várom, de mivel 4 napja barnázok, nem sok esélyt látok. Ha eljutok odáig hogy tesztelni kellene az kedden lenne.

De szerintem erre kb 1% esély van.

2012. jún. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező ez bizony pozitív! Halk gratula addig amíg nem késik. :)

Én mára-holnapra nem várom, bár nekem jöhet néha 32 napra is, akkor pedig csütörtökig nem várom. (utóbbi ritka)

Viszont nem nagyon reménykedem, mert nem jók a hormoneredményeim. Egyikre szedek gyógyszert, a másikra nem adtak, de ha megjön utána kell visszamenjek dokihoz. Csoda lenne ha babás lennék, de annyira-de annyira örülnénk neki. 2009 óta várjuk. A többieknek kitartás, nemsokára kiderül ki lehet boldog és kinek kell még várni egy kicsit. :)

2012. jún. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Angyal023 válasza:
3 válaszoló: nekem sem fájt a mellem ahogy mensi elött szokott ezért gyanakodtam majd egy hét után teszteltem pozitívat még most sincs tünetem :) szoritok majd ird meg hogy mi lett
2012. jún. 10. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Köszönöm Angyal023:):) majd megírom. Ma reggelre úgy ébredtem hogy éreztem hánynék, meg szagundorom volt, éreztem semmit nem tudnék megenni, de osztán csak magamba erőltettem egy kis kaját. És ma még rosszabb volt mint a tegnapi nap. És grat neked a babához :) Sok egészséget



3-as voltam :) Angela

2012. jún. 10. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 Angyal023 válasza:
köszi remélem neked is baba lesz
2012. jún. 10. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

Nekem sajnos meg is jött 1-2 nappal hamarabb mint kellene.

4. válaszoló

2012. jún. 10. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Angyal023 válasza:
nagyon sajnálom de ne add fel
2012. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!