Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Spontán vetéléssel el kell...

Spontán vetéléssel el kell menni orvoshoz, ha 'problémamentes'?

Figyelt kérdés
Két pozitív teszt után, a 6. hét elején éjjel, hasfájós, pecsételős nap után (azt olvastam, ez normális, ezért nem mentem orvoshoz) egy hatalmas görccsel kilökődött belőlem egy kis darab valami. Szerintem egyértelmű, hogy a picink volt az :( Nem volt utána már erős vérzés, gyengébb volt a menzesznél. Ennek már egy hete, tegnap már egyáltalán nem véreztem, már nem fáj, a lelkin kívül nincs semmi bajom.

2012. aug. 29. 15:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért lett volna érdemes, hogy minden távozott-e, vagy esetleg szükség van eü. kaparásra is- 3perces UH-os vizsgálat. Sajnálom!!!
2012. aug. 29. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%

Hát....nekem a dokim mindig azt mondta ilyenkor el kell menni, mert meg kell nézni maradtak-e bennt szövetdarabok, mert gyulladáshoz vezethet, és lehet csinálni kell egy eü küretet is.

Bevallom, én ezt az orvoshoz menetelt nem tettem meg mindig. 7terhességem volt, és egy egészséges fiam van. 3otthon ért véget úgy, ahogy te is leírtad, nem mentem dokihoz :(

Sajnálom ami történt!

2012. aug. 29. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%

Most komolyan nyugodtan tudsz otthon ülni, úgy, hogy semmi gond, orvos minek is lásson? Hisz nincs panaszod? Elég ha a gyakorin felteszed ezt a kérdést, száz ismeretlen, aki szarik a sorsodra azt mondja, semmi gond, van ilyen, és kész? Ennyivel letudtad? Fel sem merült benned, hogy feltedd a kérdést: MIÉRT???? Mi az oka???? Tudsz -e rajta változtatni???


Ha NORMÁLIS lennél, már régen az orvosi váróban ücsörögnél. Mivel nem ezt tetted, szerintem nem segíthetünk rajtad. A probléma nem testi, ahogy te is mondtad!

2012. aug. 29. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp el kell menni, hoyg megnézzék, nem maradt-e vissza valami, esetleg kell-e a kaparás. Ha valami visszamarad, mérgezést kaphatsz, úgyhogy megér egy vizitet.
2012. aug. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sőt!

Az se biztos, hogy a terhesség megszakadt!!!

2012. aug. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

menj orvoshoz, az a biztos, előttem már leírták miért érdemes elmenni, úgyhogy nem ismétlem őket.

sajnálom ami veled történt..

2012. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

jaja, utolsó. lehet, hogy ikrek voltak és csak az egyik ment el. vagy hematóma volt, ami levált, de a baba maradt, viszont akár mindkettőtök élete is veszélyben foroghat ebben a pillanatban is!

Én is elmennék a helyedben, tuti nem bírnék még aludni sem.

2012. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
80%

Most le leszek pontozva titi de nem érdekel leírom amire most gondolok.

Nem értelek Kedves Kérdező!

Nem bántani akarlak de nekem ez olyan nem érthető. Ha pozitívat teszteltél és VÉREZTÉL, akkor hogy az ördögbe nem mentél azonnal orvoshoz? Én tutira nem vártam volna 1 hetet még az éjjel mentem volna az ügyeltre amikor észrevettem volna a vérzést.

Ráadásul nem is biztos, hogy elmnet a bab. Terhesség alatt is előfordul vérzés ami mellett még simán életben maradhatott a babád. Nem lehet, hogy cisztád volt? Mert az szokott vérezni terhesség alatt és nem okoz bajt a babádnak.


A válaszom igen sürgősen keres fel egy orvost, hogy megnézzen téged. Mert ha nem ürült ki a babád teljesen az begyulladhat ami akár a méhedbe is kerülhet aminek az lesz az eredménye, hogy soha nem lehet többé gyereked. Arról ne is beszélve, hogy akut hasi katasztrófát is okozhat ami életveszélyes.


Nem is értem a párod hogy nem vitt orvoshoz.


Ne haragudjatok, hogy ezt leírtam de kijött belőlem.

2012. aug. 29. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én 3 napot feküdtem a kórházban spontán vetélés miatt úgy, hogy megnéztek és teljesen tiszta volt a méhem.Gondolom nem csak szórakozásból tartottak bent.Összehúzó injekciót is kaptam és egy utolsó uh vizsgálat után hagyhattam el csak a kórházat.Ez nem vicc!Mindenképp menj el orvoshoz!Sőt már el kellett volna menned legkésőbb akkor amikor kilökődött.
2012. aug. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Hogy vagy, mi van veled?

2012. aug. 31. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!