Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esett valaki teherbe szoptatás...

Esett valaki teherbe szoptatás alatt? Megtartottátok, vagy nem?

Figyelt kérdés

szedtetek fogamzásgátló tablettát, kúpot, habot..... szülés után mennyi idő után történt?

köszönöm válaszaitok.


2009. júl. 26. 23:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én 15 hónappal az első szülésem után lettem terhes. Utána még 4 hónapig szoptattam a fiam. Azóta már a lányom is 9 hónapos. Eszembe sem jutott elvetetni.
2009. júl. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azért kérdezem, hogy , ha ez megtörténne, lehetne-e valami baja a babának?
2009. júl. 28. 23:13
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szoptatás alatt fogant a második és a negyedik. Nem szedtem semmit. Sztem ideális így foganni. A szopósat kb. 4 hónapos terhesen leválasztottam. Bőven nem emlékezett arra, milyen szopni, mire megjött a kistesó. Ettem a terhesvitamint rendesen. Senkinek nem lett semmi baja.

Elvetetni eszembe se jutna. Nem ölném meg a gyerekemet anyaméhen belül ugyanúgy, ahogy anyaméhen kívül se tenném.

2009. júl. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A kisfiam 10hónapos volt mikor terhes lettem naponta 2-3szor szopizott még.Még nem is tudtam,hogy terhes vagyok a kicsim elválasztotta saját magát.Meg sem fordult a fejemben,hogy elvetessem.
2009. júl. 29. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

9 hónapos volt a babám, még napi 2-3-szor szopizott, amikor teherbe estem spirál mellett. Eszembe sem jutott, hogy ne tartsuk meg. Kb. még két hétig szopizott, utána leválasztotta magát.

Egy ismerősömnek 9 hónapos volt a babája, amikor elment nőgyógyászhoz, hogy még nem menstruál. 12 hetes terhességet állapított meg. A babája ugyanúgy szopizott tovább, ezért nem is gyanakodtak.

2009. júl. 29. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor nem lett baja a babóknak, főképp ez is érdekelt. köszönöm a válaszokat.
2009. júl. 29. 08:03
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem a nagyobbik 6 hónapos volt,mikor újra babás lettem és szoptattam,de a kicsinek semmi baja nem lett!Ne aggódj!:)

2009. júl. 29. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!