Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lányok! Korán teszteltem,...

Lányok! Korán teszteltem, tudom. De hihetek neki?

Figyelt kérdés

Előre elnézést kérek azoktól, akik már egyszer látták a görbém, mert már egyszer megmutiztam.


Szóval nem bírtam ki, és ma teszteltem. Valami baromi halvány vonalacskám lett, azt hittem csak képzelődöm, de édesanyám megerősítette a láttotakat.


Ugye úgy látjátok Ti is, hogy a görbém még nem menszit jelez egyenlőre. Ma kellett volna megjönnie, de mivel a 19.-20. ciklusnap volt a nagy nap, ezért még szerdáig van időm, annyira akarom azt hinni, hogy erősebb vonalam lesz.

Hétvégén kétszer is hánytam az olaj szagtól, hogy ez ennek köszönhető, vagy már magamba meséltem és azért, nem tudom.

Mást nem vettem észre magamon, csak azt, hogy nagyon fáj a derekam, de az meg valószínüleg egy kis fizikai munka végeredménye, vagy nem tudom. És hát rengeteg folyásom van, ami szokott ilyenkor lenni, de nem ennyi.


Biztassatok egy picit, olyan pozitív tudok lenni, ha írtok, és olyan boldog vagyok, ha még jót is. :-)


[link]


2009. júl. 27. 07:41
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem van esélyed a babára,én a 27.napon teszteltem halvány pozítivat,2 nap múlva meg már tisztán látszódott a két csík.

Szorítok!!

Írd majd meg,h mi lett az eredmény.

2009. júl. 27. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

a görbéd nagyon nagyon szép és eléggé nagy esélyed van egy picire! szorítok neked és tényleg írd meg h mi lett!!!

Drukkolok

2009. júl. 27. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem babás vagy.Tesztelj még.az biztosat fog mondani.
2009. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia,persze lehetsz terhes,halvány csik is csik.Én is a 26-on napomon már halványat teszteltem,2 nap mulva pedig már délután is pozitv lett.21 hetes kismama
2009. júl. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
lÁNYOK! A REGGELI MEDI-PREG VOLT NAGYON HALVÁNYAN, MOST CSINÁLTAM EGY WALENTIN-T ÉS HATÁROZOTTAN, BÁR A KONTROLLCSÍKNÁL JÓVAL HALVÁNYABBAN LÁTSZIK A KÉT CSÍK :-)
2009. júl. 27. 09:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Gratulálok! Pont most akartalak bíztatni...Nem kell mentegetőznöd, hogy feltetted a görbéd, akinek nem tetszik, majd nem válaszol.
2009. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Erre csak annyit GRATULÁLOK ANYUKA!
2009. júl. 27. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm :-)))))))))))
2009. júl. 27. 16:18
 9/9 anonim ***** válasza:
GRATULALOK!!!
2009. júl. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!