Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Folyásról felvilágosítás...

Folyásról felvilágosítás babaügyben?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy esetleg tudtok-e valami oldalt ajánlani ahol utána olvashatnék, hogy milyen folyás van(vagy nincs) ha baba van a dologban.Itt olvastam többektől, hogy írják... vizes folyás, krémes,stb...

Csak szeretnék kicsit tájékozódni.

Elvileg 3 napja késik, és kevés krémes(zselés) fehér folyásom van.Ez vajon mit jelent.De ugyan akkor a hasam néha fájdogál,de nem vészesen inkább csak olyan meg fog jönni érzés,és nem sokszor.De a ma reggeli tesztem, negatv.Igaz nem reggeli első vizelet,hanem 2-3 órával utána.


2009. júl. 27. 10:35
 1/4 anonim ***** válasza:

én úgy tudom, hogy mindenkinél más, ezért a nyálkából nem lehet arra következtetni, hogy van-e baba. itt utána tudsz nézni, ennél jobbat én még nem találtam: [link]


egyébként miért nem tesztelsz?

2009. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
bocs, a tesztelés részt nem vettem észre... próbáld meg néhány nap múlva!
2009. júl. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a választ! :)
2009. júl. 27. 11:25
 4/4 anonim ***** válasza:

Folyásból NEM lehet következtetni. Míg az egyik nőnek fehér folyása van és babája lesz, addig másnak az menzit jelez. Nekem pl mindíg menzi előtt volt fehér folyásom, de mikor teherbe estem (mind két alkalommal) semmilyen folyásom nem volt. Erre ne alapozz. A megjönérzés lehet menzi és baba is főleg hogy már késik. Pár nap múlva ismételd meg a tesztet, ha negatív menj dokihoz (ha pozitív akkor is!).

Minden jót és drukk!

2009. júl. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!