Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól lehet érezni a...

Mikortól lehet érezni a terhesség tüneteit? Pl mellfájás

Figyelt kérdés
2009. júl. 27. 15:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! Én az 5.héttől éreztem rosszul léteket, a szagoktól pedig már előtte rosszul voltam. Aztán valamikor a 10.héttől hánytam mint a kefekötő :) Volt hogy annyira fájt a cicim, hogy minden lépésnél belenyilalt.

4 hónapos baba anyukája :)

2009. júl. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
terhességről az első elmaradt mensi környékén beszélhetünk, addig bármi történhet még egy megtermékenyült petesejttel is... persze van, akinél vannak hamarabb is tünetek, de ez változó és sajnos csak utólag derül ki, hogy a babától vannak-e.
2009. júl. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia nekem a menstruáció elmaradása után egy pár nappal már jelentkezett.De nekem a mellbimbóm fájt nagyon,meg olyan érzésem volt mintha meg akarna jönni,de akkor még nem gondoltam hogy baba van.Meg a lábamon jöttek ki rögtön halvány viszerek.Jó babavárást remélem sikerült,egy 5-hós baba anyukája.
2009. júl. 27. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A mensi előtt 1 héttel már annyira fájt, hogy nem lehetett hozzáérni. Előtte sosem.
2009. júl. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ez az hogy kinek igy meg kinek ugy. én voltam már terhes és még 12 hetesen se volt bajom csak néha émelyegtem, de se mellem nem fájt semmi, söt meg is jött minden honapban pár napra.

most 3 napja késik, volt mellbimbo érzékenységem de elmulott, semmi bajom csak ghörcsölget a hasam, lehet me fogjönni:(

2009. júl. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Így van. Nekem pl. már a nemvárt előtt 3-4 nappal hányingerem, mellfájásom volt.
2009. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia ezt erzem en is, s meg 14 nap a mensiig..mi lett veled? baba volt a dologban? irj legyszi!!!
2010. okt. 12. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sziasztok! Nekem a méhem is fáj és mind a 2 mellem nagyon fáj éjszaka aa keltem fel h fáj...! szerintetek ez mitől van?és 2szer is volt múlt hónapban hogy megszédültem de nagyon..!köszönöm syasztok
2010. okt. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!