Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Medi-Lab teszt mennyire...

Medi-Lab teszt mennyire megbízható? Volt már hogy valakinek hamis eredményt mutatott (akár pozi, akár nega)?

Figyelt kérdés
Ilyen tesztet csináltam és csak azért kérdem, hogy meg eshete,hogy hamisan negatv.Tudom ennek nagyon kicsi az esélye, és nagyon ritkán történik meg.Szóval nem hiszem hogy ez lenne a helyzet.Inkább csak kíváncsi vagyok.Mondjuk a menzeszem 3 napja késik.Ma reggeli 2. vizeletből nega.Lehet korai volt.
2009. júl. 27. 16:16
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem az első babánál nem mutatta ki hogy terhes vagyok sőt az uh sem. Most a 2. babát szeretnénk csináltam egy tesztet az hibás volt mert fordítva volt benne a teszt csík , de uh se mutatta ki. De még bizakodok . Mensim már késik 5 napja . Van sajnos ilyen hogy nem megbizható a teszt.Igaz nekem szívalakú méhem van lehet az is befolyásolta az uh-t, de a teszt akkor sem mutatta ki. Lehet korán csináltad meg a tesztet . Próbálkozz eggyel egy hét múlva .
2009. júl. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!