Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Péntekre nem vártam és szerenc...

Péntekre nem vártam és szerencsére nem is jött. Ma csináltam egy tesztet ami negatív lett. Lehetséges, hogy ennek ellenére babás vagyok csak még nem mutatta ki? Mindíg pontosan 28 naposak a ciklusaim. Késhet attól, hogy most később volt peteérésem?

Figyelt kérdés
2009. júl. 28. 09:48
 1/7 A kérdező kommentje:

A görbém lemaradt:

[link]

2009. júl. 28. 09:48
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem a 17. napon lehetett pé-d, de már akkor is ideje lenne... remélem tényleg nem jön :), addig tesztelj 3-4 naponta :)
2009. júl. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Igen, késhet. De mitől volt később a pé-d? Tea, stb?

Babás is lehetsz, ismételd meg a tesztet.

2009. júl. 28. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, hogy mitől volt később a peteérésem. Eddig minden rendben volt a cilusaimmal. Nem iszom semmi teát meg nem szedek semmit csak folsavat.
2009. júl. 28. 10:01
 5/7 anonim ***** válasza:
szia én is péntekre nem vártam, nem is jött, azota nem merek tesztelni, semmi tünet csak görcsölghet a hasam, az enyémröl mi a véleményed? mert a tied szép, és nem vérzel jobban csinálj még egy tesztet mert lehet hogy nálad is meg nálam is ez a hülye nagy meleg tolja ki..
2009. júl. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ja lemaradt a göbém.

[link]

2009. júl. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Az utolsó válaszolónak üzenem, hogy szerintem szépen alakul a görbéd és remélem mind a kettőnknél baba van a dologban.
2009. júl. 28. 13:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!