Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van közetetek olyan akinek...

Van közetetek olyan akinek sikerült a teherbe esés lombikkal, azoospermia miatt? Leírnátok a történeteteket, h mi lett veletek, hogyan sikerült, mi volt az eredeti probléma?

Figyelt kérdés
2012. szept. 2. 22:50
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Nekünk sikerült igaz nagyon nehezen, mert az els 3 lombiknál az én bajommal nem foglalkoztak, utána dokit váltottam rendbe raktak és sikerült. Az azoospermia oka nálunk ismeretlen maradt. Biopsziánál szerencsére volt mozgó jó formájú sejtek.

Sajnos kistesó nem sikerült.

2012. szept. 2. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Kedves válaszoló megkérdezhetem hogy nálad mi volt a gond?
2012. szept. 3. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
pcos+ir+3,5 tsh
2012. szept. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
köszönöm,h írtatok.Nálunk gyerekkorban voltműtét.és hát nem tudjuk mi van.
2012. szept. 3. 11:14
 5/25 anonim ***** válasza:
Mármint milyen műtét? Biopszia volt már?
2012. szept. 3. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
kiskorában nem jött le a heréje azt megműtötték,az a heréje nem működik.A második működne elvileg.De amelyik oldal működne ott pedig sérv műtéte volt.És nem tudjuk,h most mi van.Mitől függ h megcsinálják e a biopsziát?Kétségek közt vagyunk,nem tudjuk,h h fog sikerülni így a baba,
2012. szept. 3. 13:31
 7/25 anonim ***** válasza:
Először is genetikai vizsgálat ha ott gond van nincs biopszia illetve olyan betegség esetén sem amikor biztosan nincs értelme.
2012. szept. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
köszönöm kedves utolsó.Jövőhéten meglesz az uh és a hormon vérvétel eredménye és ezekkel együtt megyünk ujabb sperma vizsgálatra,amit most biológus fog kielemezni.Ez alapján tudnak mondani már valamit?Vagy a genetikai is kell?Mert ezt eddig senki nem mondta.
2012. szept. 4. 11:12
 9/25 anonim ***** válasza:
ha most sem találnak semmit akkor biopszia előtt mindenképpen kell.
2012. szept. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Nekem még az jutott az eszembe,h alkoholtól lehet azaz eredmány h 0 spermium szám?Mert előtte lévő este ivott.És h megölte a spermákat az alkohol.
2012. szept. 4. 12:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!