Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit tegyek? (kérdésed túl...

Mit tegyek? (kérdésed túl rövid. )

Figyelt kérdés
Egy buli után kicsit jól éreztem magam egy fiúval,ugye tudjátok mire gondolok. meg is történt. Pontosan augusztus 28.-án éjjel... kicsit ittam,tehát nem nagyon emlékszem,legalábbis a végére... szerdán megyek tesztet venni. Nagyon félek. Ha pozitív lesz,mit csináljak? Próbálom titokban tartani... Meg közbe lehet barna folyása valakinek?
2012. szept. 3. 15:42
 1/4 anonim ***** válasza:
55%

Szerdán mehetsz tesztet venni, de legalább 15-éig várja teszteléssel. Ha nega lesz és nem vagy terhes, akkor örülj mint majom a f.arkának...de legközelebb legalább ne idd csumarészegre magadat, és bármi van ott van a 72 órás tabletta.

Ha terhes vagy, akkor meg értesítsd valahogy az apukát, neki is köze van hozzá. Illetve akkor ott az abortusz , mint lehetőség.

2012. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
55%

szerdán még az a teszt full negatívat fog jelezni, Te örülni fogsz...

az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy 7-12 nap kell a beágyazódáshoz, a hcg hormon, amit kimutat a teszt csak ezután kezd el termelődni, tehát aktus után leghamarabb a 14. napon érdemes tesztelni, ha valós eredményt szeretnél látni. Mikor kéne megjönnie?

Hogy mit csinálj pozitív esetén, ahhoz kevés az infó. Hány éves vagy? A pasi csak egyszeri alkalom volt vagy a párod? Egyedül élsz-e, el tudod-e tartani magad és a picit? Lehet-e a pasira számítani? Meg akarnád-e tartani? Stb. Rengeteg mindentől függ, hogy mi a végső döntés.

2012. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kicsit ittál, ha nem emlékszel a végére...

Amúgy vehetsz szerdán tesztet, de ha biztos eredményt szeretnél, akkor jövő hétvége előtt ne csináld meg. Most még nem fogja kimutatni. Mikor kellene megjönnie? Azt, hogy mit csinálj pozitív teszt esetén, ráér akkor megvitatni, ha már ott tartasz.

2012. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem terhes vagy,gratulálok :)

Az ilyenek mint TE, 99,9999 % így esnek teherbe,

sok boldogságot a kicsihez,én megtartanám :)

Barna folyás az igen lehet,beágyazódásnak is hívhatjuk :)

Majd írd meg,szurkolok,hogy pozi legyen :))))

2012. szept. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!