Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 33hetes vagyok, és tegnap...

33hetes vagyok, és tegnap este pisilés után egy apró piros pöttyött láttam a wc-ben. Ez lehetett nyákdugó darab? Szülés elött mennyi idővel kezd kilökődni?

Figyelt kérdés
Azt olvastam, hogy hogy a nyákdugó darabokban is távozhat.
2008. jún. 7. 11:33
 1/7 anonim ***** válasza:
33 hetssen nem gondolom hogy nyákdugó lenne!igaz nem értek hozzá:nekem 38 hét betölte után ment el(véres-nyálkás) és aznap megis szültem.de te ne akarj még megszülni.pár hétig bírd ki!!!!!!!!!!!!!!
2008. jún. 7. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia sajnos nem tudom mi lehetett,de a nyákdugó szerintem még nem.Nekem közvetlen a szülés elött ment el pár órával.Ha esetleg görcseid volnának akkor hívd fel az orvosodat.Most a másik babámat várom de még a nyákdugó sajnos a helyén van.Kedden töltöm a 40 hetemet.Ne aggódj ha nincs vérzés akkor minden ok.
2008. jún. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

köszi, szépen még nem is akarok szülni, tudom azért min.1hónapot még egyben kellenne maradnunk.

sok boldogságot nektek is

2008. jún. 7. 15:35
 4/7 A kérdező kommentje:
ja!és akkor, ha nem nyákdugó darab volt, mi lehetett?
2008. jún. 7. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia,nekem a nyákdugó olyan volt mint a puding,és véres,de nem mindenkinél véres,előfordul hogy teljessen áttlátszó vagy enyhén sárgás színe van.Ha nagyon zavar hogy mi lehetett akkor kérdez rá az orvosodtól.Nekem volt hasonló a 30 hétben a szex után,de én akkor többet találtam a wc-be.Akkor az orvosom eltiltott a szextől nehogy koraszülés legyen.Most már nem bánnák ha a kicsike itt volna kint.Üdv 40 hetes kismama
2008. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

köszi.nem volt szex.semmi, csak simán elmentem pisilni és utána a piros pötty.

sok sikert neked 40hetes kismama

2008. jún. 8. 18:14
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia köszönöm a jókívánságot.Azóta nem láttál semmit?minden ok veled?Ha igen akkor ne aggódj,és pihenj sokat.40hetes kismama vagyok.
2008. jún. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!