Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma is szerelmeskednétek, vagy...

Grófházy kérdése:

Ma is szerelmeskednétek, vagy inkább holnap?

Figyelt kérdés

Tegnap voltam UH-n a 14. napon 22 mm-es petéket látott a doki.Ez az első clostys hónapom.

AZt sem tudom pontosan,hogy kb.mekkora kell legyen egy " szerelemre érett" petesejt.

AZt mondta tegnap itt valaki,hogy ezeknek a petéknek már csak óráik vannak hátra,de tegnap - volt az ovu tesztem,ma pedig eléggé feszít még mindig a petefészkem.

Szerintetek még odabenn vannak ha feszít???

Mivel dolgozom,nemtom milyen lenne az ovu tesztem.Este csinálok kíváncsiságból.


2009. júl. 28. 19:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szeretkeznék ma már mindenképp!

A 22mm-es peték tényleg elég nagyok, 1nap alatt 3-5mm-t is nőhet, úgy bele tudnak húzni, és 20-25mm-nél már megrepednek! Szerintem azért érzed a feszítést,mert most van peteérés. Az ovuteszt pedig talán azért negatív, mert tegnap vagy tegnap előtt volt pozitív. Akkor nem teszteltél? Mert amikor pozi az ovuteszt, akkor 24-36 órán belül repednek meg a tüszők, és ekkor meg már negatívat mutat.

Én hajráznék. :)

Drukk nektek! :)

2009. júl. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Vasárnapig szedtem a clostyt,addig nem teszteltem.

De most megint negatív.

Már azt sem bánnám ha ikrek lennének,csak legyen

2009. júl. 28. 20:36
 3/5 anonim ***** válasza:
ma mindenképpen legyetek együtt mert egy tüszö kb 22 vagy 27 mm-s korában reped meg, lehet pot ma és akkor ott várják már a spermák, ma mindenképee, nehogy lecsuisszatok rola. nekem egy napalatt lett a 19 mm-böl 24 mm-s ugy hogy sztem neked ma megreped.
2009. júl. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Tegnap este csináltam egy tesztet kíváncsiságból,de ismét - lett.

szerintem éjszaka kiszabadulhattak,mert megszűnt a feszülés.

És reggel voltunk is együtt...

hú de jó lenne.......

2009. júl. 29. 09:51
 5/5 anonim ***** válasza:

1. vagyok. Drukkolok!

Nekem tegnap fogyott el a closty, ez a 2.hónapom... Lassan mi is belehúzunk. :)

Majd jelentkezz, hogy mi újság, úgy 2 hét múlva. :)

2009. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!