Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 16 hónapja próbálkozunk a...

16 hónapja próbálkozunk a teherbeeséssel, eddig sikertelenül. Kiderült, hogy van egy nem is kicsi ciszta az arcüregemben, amit most meg is műtöttek. Lehetséges, hogy ez ia gátolta a teherbeesést?

Figyelt kérdés
2008. máj. 14. 15:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A ciszta csak akkor okoz gondot, ha a méh vagy a petefészek közelében van. Vizsgálaton derítsd ki, hogy nincs-e ott is, mert az lehet gond, de megoldgható. Az arcodban ami volt nem sok köze van, de jelezheti, hogy hajlamos vagy rá, így előfordulhat máshol is.Kérdezz nőgyógyászt, kérj ultrahangot!!
2008. máj. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ez semiképp nemgátolta. van egyáltalán peteérésed? hanyadik napon szokott megjöni?
2008. máj. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Először is köszönöm a válaszokat. Általában 28-29 napos a ciklusom, bár 1-2 alkalommal előfordult 1-2 hetes csúszás is. Vérvizsgálaton átestem már, az eredmény kicsit alacsony progeszteron és kicsit magasabb tesztoszteron. Clostit kaptam, most kezdem másodszor a szedását 5*2 szemet. A doki mindig azt mondja, hogy ne foglalkozzak vele, amit könnyű mondani, csak nem tudom hogyan kell betartani.
2008. máj. 15. 07:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!