Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Létezik olyan, hogy az ember...

Létezik olyan, hogy az ember biztos benne, hogy meg fog jönni, (mert minden mensis tünete megvan), mégis babás?

Figyelt kérdés
Tegnap elsirattam ezt a hónapot is, mert annyira görcsölt a hasam, hogy biztos voltam benne, hogy meg fog jönni. Mára viszont elmúlt, viszont átvette helyét a konstans hányinger... holnapra nem várom.
2009. júl. 29. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is mensis tüneteim voltak, aztán nem jött meg :)
2009. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Még nem jött meg, szóval lehet baba is :) Drukkolok! Az első csepp vértől, ha lesz is, ne parázz. Sokszor az első terhes hónapban van pár csepp vérzés menzi idején. Ritka, de előfordulhat. Szóval, ha kevés menzid lesz is, azért csinálj majd tesztet. Veszteni nem vesztesz semmit :)
2009. júl. 29. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!