Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Junius 15 volt az utolsó...

Junius 15 volt az utolsó menszim. Ovuteszt pozitiv lett ma. Doki nem látta uh-n a babát . A terhességi tesztet 2 hét mulva kell megcsinálnom. Kicsit zavaros de lehet baba?

Figyelt kérdés
2009. júl. 29. 11:44
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
na? csináltál tesztet?
2009. júl. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Ahol lakom van gyógyszertár csak nem kaptam terhességi tesztet. Kitartás csajok , jól esik hogy gondoltok rám és szorítotok!!!
2009. júl. 30. 21:30
 13/17 A kérdező kommentje:
Sajnos negatív a terhességi teszt.Most akkor lehet pé-sem volt és most lehet baba is sikerült az elmúlt 3 napban? akkor most újra mikor csináljak tesztet ha tegnap előtt voltunk együtt de mensim még azóta se volt .
2009. júl. 31. 11:34
 14/17 anonim ***** válasza:

:( sajnálom!


Hátha nincs babó, el kéne menni orvoshoz megint, mert így mát nagyon sokat késik. Lehet adna valamit, hogy megjöjjön, meg megnézné a hormonjaidat, hogy minden rendben van-e!

2009. aug. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Hát az új hírem az az hogy később volt a p.é -sem így kb két hét múlva kiderül van e babó. 10 napot csuszott valamiért a p.é-s és igy a menszim is. Beszéltem a dokival de azt mondta ne aggódjak várjuk ki ezt a pár napot. De ha nem babó akkor ki fogom magam vizsgáltatni mindenképpen
2009. aug. 3. 12:48
 16/17 A kérdező kommentje:
ma reggel pozitív lett e terhességi tesztem :)
2009. aug. 11. 08:57
 17/17 anonim válasza:
akkor nekem is már ki mutasa a teszt a terheséget nekem 06 hó 08-án volt meg utojára
2010. júl. 9. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!