Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ajurvedikus kezelésekről...

Ajurvedikus kezelésekről mondana nekem valaki saját tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy itt teszem fel a kérdést, de hátha valaki járt mondjuk a Calendula központban, és a kezelések hatására terhes lett:-)

Elég drága egy kezelés, szívesen elmennék, de először kíváncsi lennék, hogy valóban hatásosak-e.


2009. júl. 29. 11:49
 1/7 anonim ***** válasza:

saját tapasztalatom nincs, de erre gondolsz?


TERHESSÉG ELŐTTI MASSZÁZS

Az Ayurvéda ajánlata szerint az abhyanga masszázst már a teherbeesés előtt is érdemes alkalmazni a házastársaknak, ugyanis az abhyanga keni/táplálja az összes dhátut (“szövetet”), így előkészíti a szervezetet a terhességre, ugyanakkor mindkét szülőnek segít az egészség fenntartásában. Ebben az esetben olyan ayurvédikus olajokat alkalmaznak, amelyek erősítik a testet, az egész szervezetet. Az egészséges, jól felkészített szervezet viszont jobban tud alkalmazkodni később a terhességhez is.


jónak hangzik, de szerintem "csak" kikapcsol, meg erősíti a szervezetet, de nem ettől lesz a baba... szóval, ha valakinek sikerült is abban a hónapban, amikor járt ilyen kezelésen, nem hiszem, hogy attól...

2009. júl. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi:-)

A Egy tv műsorban láttam, hogy valaki méregtelenítő kezelésre ment a központba. Igazából ez érdekelne, hogy valóban hatásos-e ennyi pénzért. Jó lehet ez a masszázs is, csak kár, hogy baromi drága ott minden.


Várok saját tapasztalatot is....ha van:-)

2009. júl. 29. 14:54
 3/7 anonim ***** válasza:
3 hetet voltam ott,nem ilyen problémával,de igen,drága,de nagyon hatásos.Minden betegséggel gyógyultan,vagy sokkalta gyógyultam kerülnek ki a betegek,többek között én is.
2009. aug. 10. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Húúúú, nagyon köszi:-)örülök, hogy meggyógyultál.
2009. aug. 11. 07:50
 5/7 A kérdező kommentje:

Még annyi, hogy megkérdezhetem, hogy te mennyit fizettél ott?

Csak a mihez tartás végett.

2009. aug. 11. 08:52
 6/7 anonim ***** válasza:
Gyógyszerekkel együtt 950 ezer forintot...Azóta eléggé meg is húzzuk magunkat.
2009. aug. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Húúúúúúúúúúúúú, ez azért húzós. Bár az egészség minden pénzt megér. Azért remélem, hogy egy "egyszerű" méregtelenítés nem lesz ennyi:-D


Köszi még egyszer, hogy válaszoltál, minden jót;-)

2009. aug. 12. 07:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!