Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4 féle tesztem lett pozitiv...

4 féle tesztem lett pozitiv tegnap este és ma reggel. Terhességen kivül mi befolyásolhatja még a pozitiv eredményt (kristálygomba pl. )?

Figyelt kérdés
Több mint egy évet vártunk a terhességre,de nem akart jönni,1honapja ugy döntöttünk feladjuk a harcot.Elkezdtem saját magammal foglalkozni,még csak nem is gondoltam a babára,söt,megbeszéltük,hogy 2év mulva hozzuk csak fel ujra a témát.....Belevágtam egy szuperdiétába,sportolok,le adtam 13kilót,szebb,fittebb,egészségesebb vagyok,szexuális életünk fantasztikus lett(görcsösen kiszámolos mentes).Erre tessék........
2009. júl. 29. 14:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gratulálok a babához!! Vigyázzatok magatokra!
2009. júl. 29. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez ilyen - ha már nem görcsölsz a terhességen, hipp-hopp, meglesz. Most már önmagától jött a baba, érzi, hogy most már jó, nem valamilyen céllal várjátok.


Jó pocakolást és boldog anyaságot, szülőséget Nektek!

2009. júl. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem kell ragozni ez bizony baba! Nem kell más indokot keresni a pozitív tesztekre, mert nincsenek. Terhes vagy!

Nagyon sok boldogságot. Itt egy élő példa hogy nem kell rágörcsölni és jön magától. Gratulálok!

2009. júl. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok! sok boldogságot nektek!!!
2009. júl. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ügyes vagy! Azért nem csak a görcsöléstől, hanem 13 kg-tól is megszabadultál, ha jól értem. Ez is fontos ám! Gratulálok a babához! :)
2009. júl. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Szerintem ha egy évig harcoltál a babáért, akkor tökéletesen tisztában vagy vele, hogy mi okozhatna esetleg fals pozitív tesztet (ciszta), de gondolom jártál az utóbbi időben dokinál, és nincsen semmi bajod.

Csak még nem mered elhinni, hogy igen, megérkezett a boldogság, anyuka leszel!!! :)


Gratulálok, és vigyázz nagyon magatokra!!!!

2009. júl. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
4teszt te jó ég,hányat akarsz még :) Gratulálok :)
2009. júl. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
GRATULÁLOK!!!!SOK BOLDOGSÁGOT!Örülj neki!!!:)))))
2009. júl. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
gratulálok:) hogy adtad le a 13 kg-t?
2009. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is gratulálok! Olyan kicsi a valószínűsége, hogy mástól + a teszt, hogy szinte 0


HCG termelő ciszta okozhat fals pozitív eredményt, ami viszont igen ritka. Továbbá rövid időn belül lezajlott vetélés (gondolom ezt észrevetted volna - már csak azért is mert vérzéssel jár) és HCG tartalmú gyógyszerek (amit biztos, hogy nem szedtél, ha épp feladtátok)


Szerintem nyugodj meg, és nagyon örülj! :) Bár már én is örülhetnék!

2009. júl. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!